Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik fesztivált ajánljátok...

Melyik fesztivált ajánljátok egy fesztiválszűznek? Nektek melyik a kedvenc fesztiválotok?

Figyelt kérdés
és miért?

2013. márc. 28. 15:19
 1/9 anonim válasza:
Attól függ milyen zenét szeretsz. Oda kell menni ahol olyan zene van ami érdekel. Meg az se mindegy hol laksz, mert az se baj ha közel van.
2013. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát, inkább rockot, pl. guns n roses, led zeppelin, kasabian, brmc, dandy warhols...

az, hogy hol van, az nem túl fontos:D

2013. márc. 28. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor a Hegyalját ajánlom. Tokajban van, idénre is elég szép névsort sikerült összehozni.. Slayer, Coal Chamber, Down, Newsted, The Devil Wears Prada, Asking Alexandria.. Bár ezek metál együttesek, az is igaz.

De más fesztiválokon is képviselteti magát a "keményzenei mezőny". Volt-on lesz Parkway Drive, Billy Talent, Bullet for My Valentine. Sziget-en Enter Shikari, Bad Religion. Ezek csak hasraütésszerűen a nagyobb külföldi bandák voltak. Tehát te döntesz, nézz még körül, melyik a legkedvezőbb számodra.

2013. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
hótt mindegy, ezek a fesztiválok a közös betépés/berúgás/behányás/beszarás patetikus élményéről szól, a zenét két percre rá már el is felejted.
2013. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát, azért ezzel nem értek egyet.. Egy ilyen fesztiválra én a zene miatt mennék, mert nincs minden nap Slayer vagy Parkway Drive koncert.. Beb.aszni viszont mindig be lehet :).
2013. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

én meg pont a Hegyalját zártam ki, mert nem a metált pl kifejezettem nem szeretem, rockból is inkább az ún. "alternatív rockot" kedvelem, szóval az ilyen 'lágyabbakat"..egy soad vagy slayer koncerten nem igen tudnék magammal mit kezdeni:/

én eddig Szigetre meg Voltra gondoltam, Volton ott lesz pl. a gueens of the stone age-Szigeten viszont nem-, meg a parov stelar band is, de Szigeten meg szintén ott lesz parov stelar, sőt még a Blur is(ami viszont meg Volton nem lesz ott), csak ezek olyan drágák :'( és nem tudom megérné-e...de a többi fesztiválon meg nem nagyon vannak híresebb bandák, nem?:(

szóval még nem tudom melyiket válasszam...

2013. márc. 28. 21:51
 7/9 anonim válasza:
Én a raggae zenét szeretem és nagyon szeretnék eljutni Monteo Bay-re a raggae fesztiválra.
2013. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálam a Pannonia fesztivál viszi a prímet rengetegféle stílus főleg Magyar előadók!
2013. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves krédező! Ha a rockot szereted metál "rovására" (én is így vagyok ezzel), akkor csak ajánlani tudom a Fezent...talán ott is több a metál, de viszont lesz Deep Purple...ha szereted a hard és prog rockot, látni kell őket élőben!
2013. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!