Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Justin Bieber vagy Austin Mahone?

~Ash~ kérdése:

Justin Bieber vagy Austin Mahone?

Figyelt kérdés
Sokan hasonlítják őket össze...Ezért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is... :D
2013. ápr. 1. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez az Austin Mahone csak egy béna koppintása JB-nek, de mind a kettő egy béna köcsög.
2013. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
fejlövés
2013. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Mind a kettő egy nagy rakás sz.....
2013. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
austin többször is elmondta hogy neki bieber a példaképe,én nagyon szeretem austint így rá megy a szavazatom
2013. júl. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Austin forever <3
2013. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

#1 te vagy a bena kocsog. Soha az eletben nem fogod ezt elerni, feltekeny vagy, h szazszor jobban keresnek mint te, szazszor jobban neznek ki. Es ha mar itt tartunk, ha nem tetszik, es csak feltekenykedsz, nem kell ide irni.


Amugy Justint es Austin is szeretem, de Austin jobban. :) AUSTIN 4EVER ❤

2013. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igaz...Aki fikázza őket gondoljon bele...HOL VAN Ő HOZZÁJUK KÉPEST? Ők is emberek és attól,hogy mondják rájuk,hogy b*zi attól még nem a fiúkat szeretik...nyugodjanak meg a fikázók ők soha nem lesznek olyanok mint ők...Én Justin-t nem szoktam nagyon hallgatni ,de nem utálom.Nekem Austin az álom *-*
2013. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
austin 
2014. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Polly10 válasza:
Austinn
2015. márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!