Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne vagy sem? :S :/

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyeségnek hangzik, de nem érdekel. Nos hát arról lenne szó, hogy NAGGGYOON szeretnék magamnak valami kis hírnevet, eleinte nem kell nagy, csak annyi hogy itthon Magyarországon legyen egy kis hírnevem (mint énekes/rapper) és nem tudom hogy hogyan fogjak neki, mert tehetségkutatóba nem szeretnék jelentkezni, és nagyon jól tudok énekelni, és rappelni is, és ezt tényleg nem csak én gondolom így, hanem nagyon sokan dicsérnek amikor néha-néha énekelek valamit, jártam énekkara, ott a tanáromnak én voltam a kedvence, vitt engem mindenféle versenyre, vitt Párkányba, meg még mittudom én hova, és egyszer 50 versenyzőből én lettem a 3. helyezet, és nem szeretném abba hagyni. Na de mind1 most nem is erről van szó, hanem hogy én arra gondoltam, hogy írnék egy pár dalt itthon, valahogyan megérdeklődnék egy zenei producer után, hogy meg-e hallgatna engem (de egyépként nem tudom hogy ez hogyan szokott lenni na mind1)és hogyha ez nem vállna be, akkor mennék bárokba énekelni, és hogy a jó e lenne kezdésnek? Mert tényleg szeretném valamire vinni a tehetségemet!! 1000000 bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett leírnom, de nekem ez nagyon fontos lenne

2013. ápr. 6. 23:41
 1/5 A kérdező kommentje:
És azért is bocsi hogy kicsit beképzelten írtam!!! :)
2013. ápr. 6. 23:45
 2/5 anonim ***** válasza:

youtube!!! :D :D szted pamkutya hogy kezdte :D

én fotós szeretnék lenni és ha kell menni fotózni csak ugy jeleníthetik meg a képeket ha a kép sarkába a nevem ott van :D

2013. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, sokra értékelem, leht hogy kipróbálom, sőt biztos hogy kipróbálom, de az jó ötlet amit én írtam??:-) :-\
2013. ápr. 7. 00:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, ha írsz pár számot Magyarországon. Mostanság a fiatalságról szólnak általában a dalok, és a legjobbak angolul! Ha pl. youtube-ra feltöltenél egy olyan videót amiben te énekelnél egy hasonló számot annak nagy sikere lenne, főleg, ha itt, Gyakori kérdéseken és facebook-on is megosztanád és !
2013. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Szerintem a magyar nyelv az egyik legszebb nyelv a világon, úgyhogy szerintem úgy fogom csinálni, hogy mindegyik számomból fogok csinálni egy magyar és egy angol változatot :)
2013. ápr. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!