Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a KoRnt? Mióta? Mi...

Ki szereti a KoRnt? Mióta? Mi volt az első szám amit hallottál tőlük? Mit gondolsz a legutóbbi albumukról?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 17:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
14 évesen hallottam őket először, tehát 4 éve. A legelső szám, amit megismertem tőlük, az a Word Up volt. Az új albumuk szerintem rendben van, de az a Skrillex-es közös számuk nem tetszik.
2013. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
szerintem szar, de régebb szerettem!de amúgy egy fos! az új albumból meg nem hallottam egy vak hangot sem!
2013. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1-nek köszönöm a válaszát. :D

#2, hát... kulturáltabban is meg lehet fogalmazni.


De akkor én is válaszolok a saját kérdésemre. :D

Két és fél éve szeretem (14 voltam akkor), de régebben hallottam már róluk, úgy általános iskola alsóban. Az első szám amit hallottam tőlük, talán a Falling Away From Me volt, jó régen ment a tv-ben, de magamtól először az Evolution-t hallgattam meg.

Az új albumukról pedig... hát, nem igazán szívem csücske a dubstep, de nem rossz album, de dubstep nélkül jobb lenne. Kíváncsi vagyok, folytatják-e ezt a vonalat a következő albumuknál.

2013. ápr. 7. 18:39
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Tizenhárom éves koromban ismertem meg őket. Első szám a Let the Guilt go volt, akkor az volt a kedvenc számom és ők voltak a kedvenc zenekarom, persze aztán változtam és más lett, a legutóbbi album sem rossz, de valahogy nem az az igazi KoRn...
2013. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
én kb.egy éve ismerem és azóta a kedvencem.14 vagyok.Az első szám amit hallottam tőlük a Coming Undone volt.Apát arra is sikerült rávennem hogy menjünk el a Szigetes koncertjükre.:D
2013. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


#4: ja, szerintem se lett "KoRn-os" ez az album... Remélem azért a következő albumukon nem "dubstepelnek" tovább. Mondjuk ma 2x meghallgattam az albumot. De nekem a régebbiek azért jobban tetszenek.


#5: hú, a koncert jó lehetett :D gondolkoztam én is, menjek-e, de az akkori felhozatalból csak ők érdekeltek volna, végül nem mentem. :S De megbántam. :D

2013. ápr. 8. 18:04
 7/21 A kérdező kommentje:

Ja, és mentek a zöld kezek. :)

Jöhetnek még válaszok!

2013. ápr. 8. 18:05
 8/21 Sophiea ***** válasza:
100%
Nekem a KoRn a kedvenc bandám, imádom őket...de sajnos az új albumuk valóban gyengébb. Maradniuk kellett volna a normális nu-metálnál. Én amúgy lány vagyok,a zenéjük segít koncentrálni, inspirál és imádom. Az Evloution, a Make me Bad és a Love Song a kedvenc számaim tőlük, de szinte az összes régebbit szeretem.
2013. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi neked is, kaptál egy zöld kezet. :D

Hát azért én még reménykedek abban, hogy a következő albumuk nem lesz dubstepes. :) Végülis megtörténhet.

2013. ápr. 9. 20:20
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen hallottam róluk először. Akkor olvastam egy bizonyos könyvet (csajos :D), amiben a kedvenc szereplőm kedvenc zenekara a KoRn volt. Plusz az ekkori Skrillex-mániám (lehet, hogy nem nagy dicsőség)keretein belül jutott el hozzám a Get Up és a Narcissistic Cannibal. Ezután Skrillex-et talonba tettem, és a KoRnra koncentráltam. Azóta ők a kedvenceim, a szigetes fellépést YouTube-on néztem. A legutóbbi albummal nincsen semmi bajom, de tényleg nagyon eltértek a stílusuktól. Remélem, csak az album erejéig.
2013. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!