Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szám? Ilyesmi:...

Melyik ez a szám? Ilyesmi: "What do answer me tiridamm used to free but shéké my lájf ö mí, tárádümm everything/ everyday/ everywhere"

Figyelt kérdés

Régi szám, de kicsit már azt hiszem van benne ilyen gépes hang is, legalábbis abban a változatban amit egyszer megtaláltam, de már nem tudom, hova írtam föl, volt.


Egy kis plusz infó, hátha segít, régen a Cartoon Networkön a Toonaminál amikor össze volt vágva valami ajánló, a Batman of the future-ös rész alatt ment. Hátha még valakinek megvan:):) Neten nincs az a videó, már néztem, a többi promóban más a zene, ez szerintem csak a magyar változathoz tartozott, de


angol szám; férfi énekli, kicsit gyorsabb szám, de nem olyan nagyon nagyon.


Ja és lehet, hogy "what do you want from me" volt, és "used to be", de az is lehet, hogy "answered" volt múlt időben, és a dal ennek a részének a végén az everything/day/where, ott el volt nyújtva, és valahogy így hangzott: "Eee-vöriting!" De nem volt kiabálva, csak elnyújtva, és a végén fölvitte a hangot.


De szerintem alapból próbáljatok meg légyszi a fölső sorra koncentrálni légyszi, abból hátha beugrik valami:)


Előre is köszönöm, aki megmondja nekem, ki az előadó, és mi a számcím!!:)



2013. ápr. 8. 18:29
 1/2 A kérdező kommentje:

*Így:


"What do you answer me tiridamm used to free but shéké my lájf ö mí, tárádümm everything/ everyday/ everywhere"

2013. ápr. 8. 18:31
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt is most találom meg!!:D Ne keressétek, ez az:):)


Monaco - What Do You Want From Me

2013. ápr. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!