Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitár erősítőt használt...

Milyen gitár erősítőt használtok rockerek?

Figyelt kérdés

Csöves, vagy digitális, vagy mindkettő egyszerre, hibrid?

Mi az örökkön örökké üdvözítő út szerinted az igazi gitár sound meglelésében? Ki, mit használ, mire vágyik?


2013. ápr. 9. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy Marshall hibrid kombót. Csöves előfok, tranyós végfok. Ahhoz képest, hogy mennyibe került, sztem nagyon jó hangja van. Ha megengedhetném magamnak, akkor tiszta hangzáshoz valamilyen fullcsöves Vox erősítőt vennék, pl AC-30-ast, torzítotthoz teljesen csöves Marshall fej+ládát.
2013. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kojee ***** válasza:
Jelenleg line6 spider 3 75w kombó. Mostanság vettem egy laney tf700-at, és ahogy próbálgattam , lehet, hogy megy is el tőlem, mert a line6 jobban tetszik. Üdvözítő út az nem hinném, hogy létezik mert stílusonként mindenki mást szeretne, vagyis a csöves, a hibrid, a tranzisztor, és digitális erősítők nem jobbak, vagy rosszabbak, csak egyszerűen mások. Valamint a hangszóró karaktere nagyon befolyásolja magát a hangzást, így azt is érdemes végignézni, hogy mi az ami az ember szívéhez közel áll. Azt meg, hogy mire vágyom: egy jó nagy szoba tele hangszerekkel, erősítőkkel,és effektekkel, meg egyben egy kisebb stúdióval is. Tehát mindenből kéne egy-egy darab (egyenlőre nem úgy áll az anyagi helyzetem, hogy ez összejöjjön).
2013. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!