Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyikek The Beatles legjobb...

Melyikek The Beatles legjobb számai?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a legjobban a Yesterday és az All my loving tetszik. :)
2013. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvenceim: Back in the USSR, Black Dog, Here Comes The Sun, Day Tripper, When I'm 64, A Day in the Life, Across the Universe.
2013. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Let it be a kedvencem.
2013. ápr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a Tommorrow never knows és az Eleanor Rigby - komplett zenei műfajokat teremtettek, az elektropunkot és a barokk popot;

a Come together - mert egy rohadt dögös funky standard lett belőle;

a Blackbird és a Michelle - mert zeneileg ezek a legigényesebbek, előbbi Bach-koppincs, a második meg Chet Atkins, és mindkét szám remek;

az I am the Walrus és a Strawberry Fields - mert stúdiótechnikai alapművek lettek;

és a teljes Sgt. Pepper's lemez, mert kitűnő és koncepciózus, jobbnál-jobb nótákkal.

az első három albumot a gombafejekkel, az orgazmustól visítozó tinibulákkal, Brian Epsteinnel, a rohadt gáz öltönyökkel és a nyafogással én nem bírtam soha.

2013. ápr. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hey Bulldog

Maxwell's silver Hammer

I've Just Seen a Face

I'm Only Sleeping

Lucy In The Sky With Diamonds

Octopus's Garden

Szerintem :)

2013. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Day In the Life a legjobb Beatles zene.
2015. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Day Tripper, We can work it out, Paperback writer, Rain, Strawberry fields forever, Come together.... Rengeteg van hirtelenjében csak ezek jutottak eszembe. Azért szeretem mert a klassz dallam mellett nagyon jó szövegűek.
2015. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!