Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elég hirtelen változott a...

Elég hirtelen változott a zenei stílusom. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Adam Lambertből, Flo Ridából és Rihannából - Linkin Park, Iron Maiden és Korn lett. (láy vagyok, 13 éves) Az osztályomban senkinek nem ilyen a zenei ízlése, (kivétel néhány fiút) ez egy kicsit aggaszt. Ráadásul nem szeretem amit az egész iskola hallgat. (pl sulidiszkóban a sok 1D) Ez a váltás mind olyan hirtelen jött!

Ez baj? Mi a véleményetek erről?



2013. ápr. 13. 18:40
1 2 3 4
 1/31 Friend Joshi válasza:
100%
Szerintem teljesen jó amit hallgatsz, mindenki maga válassza a zenét amit szeret, ne másoktól függjön mit hallgatsz. Egyéniségnek szerintem jobb lenni mint beállni a sorba :) 1D meg egy szar xd Szóval szerintem nem baj, sőt...:)
2013. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

Kamaszodni kezdtél, kóstolgatod a világot.

Ennyi az egész.

2013. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De olyan rossz, hogy senki nem szereti amit én igen, és tök mérgesek, ha azt mondom az ő számaikra, hogy szar.:(
2013. ápr. 13. 19:02
 4/31 anonim ***** válasza:
37%

jobb lenne, ha elkezdenéd hallgatni a dimmu borgirt következő lépésben!

a dimmu borgir a legjobb, nézd csak!: http://www.youtube.com/watch?v=F9cqKafnUrk

2013. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne mondd rájuk, csak szard le. Ha meg ők szólnak be, akkor azt is, és mindenki hallgassa azt amit szeret.

Mellesleg szerintem jó irányba változott az ízlésed :)

2013. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs ezzel, hallgass olyan zenét, amit szeretsz.

De azért még ne mondd mások zenéire, hogy szar, vagy hogy hülyeség, mert kapni fogsz tőlük. Én is estem már ebbe a hibába. Nálunk általánosban az egész osztályban csak a Fluor volt a menő, és csak én hallgattam igazi rockot. Egyszer beszóltam nekik, hogy én nem hallgatok ilyen hülyeségeket... Hát... nem kellett volna ezt mondanom.

Azóta már rájöttem, hogy MINDENKINEK VAN SAJÁT ÍZLÉSE, AMIBE NEM KELL BELESZÓLNI.


Egyébként meg szard le őket és kész. Nem kell a "divatzenéket" hallgatnod.

2013. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És egyébként szeretem a mostani ízlésem!:)
2013. ápr. 14. 09:31
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. ennyi idősen változott meg a ízlésem.Addig én is csak az akkori menő himbilimbi dalokat hallgattam de aztán valami megváltozott.Az én osztálytársaimnak sem tetszett hogy elkezdtem Linkin Parkot és Limp Bizkitet hallgatni de nem tudott érdekelni sőt egyenesen élveztem hogy kilógtam a sorból.Mára már elég széles a zenei ízlésem.Szeretem a Rock,Punk zenét a metal különböző fajtáit.Már 23 vagyok és örülök hogy anno mertem változtatni és változni.Szerintem ne szégyelld hogy más érdekel mint másokat mert jobb dolog ha a magad útját járod mint ha mész a tömeg után és előbb utóbb úgyis találsz majd olyan embereket akik hasonlóan gondolkodnak majd mint te.
2013. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó, azt a három együttest amit felsoroltál, én is szeretem.

Én is kb. annyi idősen kezdtem ilyeneket hallgatni, mint te, és szintén egyedül voltam a zenei ízlésemmel (rajtam kívül még egy fiú hallgatott ilyesmiket, régebben többen is, de az csak amolyan fellángolás volt). Bár már kicsit régebben kezdtem szimpatizálni az ilyen zenékkel, a tv-ben is láttam kisgyerekként KoRnt, meg Linkin Parkot, lehet, hogy ez valamennyire megalapozta a zenei ízlésem. De volt egy idő, mikor Avril Lavigne-t meg Miley Cyrus-t hallgattam (11 évesen, egy osztálytársam mutatta ezeket), de az se tartott sokáig, mert azokat hamar meguntam, nem is tetszettek annyira, és már 12 évesen Metallicát is hallgattam az előbbi két hölgyeménnyel együtt, aztán megismertem még együtteseket, és ezekben találtam meg igazán önmagam, és Avriltól és Mileytól szépen elbúcsúztam örökre. Mit elbúcsúzni, rájuk csaptam az ajtót. :D

2013. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egy cipőben járunk, én 12 voltam, amikor gyökeresen megvátozott a zenei ízlésem, azóta is nagy LP fan vagyok :D Én sem igazán bírom elviselni ezt a sok szennypopot, de mint tudjuk ez az átlag :( De csak így tovább :)

15/L

2013. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!