Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, miért változott...

Mit gondoltok, miért változott meg a párom viselkedése?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja kezdődött, hogy nagyon megváltozott a párom viselkedése.(1,5 éve vagyunk együtt) Állandóan csak belém köt, beszólogatott és bunkó módon viselkedett velem. Egy kedves szava nincs hozzám. Akkor ráfogta arra, hogy munkahelyi gondjai vannak és elnézést kért, hogy rajtam vezeti le a feszültséget. De azóta sem változott semmi. Most már ott tartunk, hogy azt veszem észre rajta, ahhoz sincs kedve hogy velem legyen. Nem akar semmi közös programot, ha mégis elmegyünk valahova nézegethetem a savanyú képét. Azóta is bután beszél velem, sőt mostanában már szex is alig van, ha mégis van az sem olyan mint régebben...(mintha érzelem nélkül szexelne velem, úgy érzem)

Már többször kifakadtam, hogy mondja már el mi történt vele. Ne fogja a munkára, mert nem hiszem el. Sírva könyörögtem neki, hogy legyen őszinte, ha már nem szeret mondja meg. Túlélem, de azt ahogy bánik velem, azt nem. Azt mondta szeret, és maga sem tudja mi van vele, de elege van mindenből és az egész életéből. Azt érzi nem jut sehova, soha nincs elég pénze stb. (Szerintetek lehetséges, hogy ez a baja vagy van valami amit eltitkol előlem???)

Arra is gondoltam már, hogy van másik nő vagy esetleg megcsalt. Azt mondta nem csalt meg és nincs is másik nő, nem is kell neki.

Csak magányra van szüksége. (De nem hiszem el neki.

A megérzéseim mást súgnak.) Mondtam, ha szünetre van szüksége, szakítani akar mondja meg és ne kínozzuk egymást. Mert nekem ez a ridegség, elutasítás nagyon fáj.

Azt mondogatja, hogy ilyenről szó sincs, de maga sem tudja megmagyarázni mégis mi baja van. (Nem lehet, hogy csak nem akarja elmondani?) És ilyenkor úgy csinál, mintha nem lenne semmi probléma nem hajlandó beszélni róla. Megpróbál kedves és figyelmes lenni, de látszik rajta hogy csak megjátssza magát.

Azt is mondta már, hogy majd elegem lesz és szakítok vele. Kérdeztem, hogy ezért csinálja? Azt válaszolta, "csak viccelt."

Nem tudom mit gondoljak, mert a "csak vicceltem" mondatai mind szakításra utalnak. Még egyetemre járok, nem dolgozok. Ő évek-óta. Azt is a fejemhez vágta, hogy minden könnyebb lenne, ha én is dolgoznék. Pedig ő nem tart el, semmi pénzébe nem kerül az, hogy én még tanulok. Soha nem visz sehova, minimális pénzt költ rám (vesz nekem egy fagyit). De úgy látszik ez is nehezére esik.

Mit tegyek? Faggatózzak tovább? Hagyjam békén?

Ha szakítani akar, miért nem tudja megmondani???

Adjatok tanácsot!


2012. aug. 6. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele!
2012. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pár hétig-egy hónapig légy vele közömbös. Ne foglalkozz vele, ne kezdeményezz, ne idegeskedj a kapcsolatotok miatt, főleg ne őelőtte. Ha látod rajta, hogy így is közömbös marad, nem érdekli, miért változtál meg, akkor fogadd meg az első tanácsát!
2012. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
iszonyú érzés ha az ember nem látja a haladást, ez engem is a végletekig el tud keseríteni, majd te is rájössz, ha dolgozol és egyszer csak észre veszed, nem haladsz, mint a suli alatt, hiába dolgozod ki a beled. Nem bunkóságból írom, csak átérzem a helyzetét ilyen téren. nincs mit várni, nincs miért hajtani, hogy célközelbe kerüljön az ember, nincs meg a kövezkező lépcső.
2012. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előírás, hogy csak ő szakíthat? Közöld vele, neked ez így nem jó, vársz még egy hónapot (vagy valamennyit) és te szakítasz ha minden így marad. Ki vagy te, a kiskutyája? Lapítasz és szenvedsz? Bár, valamiért mégiscsak vele vagy.
2012. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem dettó a helyzetem.:( Csak mi 5 éve vagyunk együtt és több mint 1 hónapja tart ez az állapot. Most kíváncsi vagyok mi lesz a statisztika,Nálatok is ugyan az lesz-e a végkifejlet,mint Nálunk,mert a pasik szavai,szinte ugyanazok s a Mi viselkedésünk/reakciónk is.Bár Én minden bizonnyal türelmesebb vagyok és jobban felemésztett már a dolog az idő alatt amióta ez van.
2012. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!