Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 13 éves vagyok. És most...

13 éves vagyok. És most kezdtem el klasszikus western fémhúros gitáron játcani és már vagy 100 oldalt megnéztem de nem bírom megtanulni lefogni stb. Úgy hogy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 12:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem klasszikus hanem akusztikus
2013. ápr. 14. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is azt, hogy tanulj meg helyesen írni. Utána pedig azt, hogy gyakorolj többet. Az elején nem minél több oldalt kell nézegetni, hanem megtanulni lefogni legalább a dúr és moll alapakordok üreshúros változatait. Ahhoz meg hiába nézegetsz oldalakat, mindenhol ugyanazokat a fogólapdiagrammokat találod meg. Szépen neki kell állni,és egyesével addig gyakorolni az akordok lefogását, amíg nem megy teljesen zörgésmentesen. Gondolom mondanom sem kell, hogy ez nem megy percek alatt, hogy rendesen le tudd fogni, gyakorlásra és időre van szükség.
2013. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem véletlenül lett elmondva, hogy tanárhoz kell menni.
2013. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved tanulhatsz velem. Video chaten keresztül ha nincs cam-od nem baj tudok attól még beszélni és látod is mit mutatok. Én 13 leszek. ha érdekel írj privátot. Szívesen segítek,de a tanár a legjobb választás.
2013. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van skypod mert akkor fel veszlek
2013. ápr. 21. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Van nevem:dikafasza2000

tudom gáz név haverom csinálta

2013. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem találtam ilyen nevet hogy dikafasza2000

Keress fel te nevem:gergo04241

2013. máj. 1. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:
az érdekes na,de felvetelek
2013. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!