Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fejhallgatót szeretnék venni...

Kshow kérdése:

Fejhallgatót szeretnék venni max 20. 000Ft értékbe. Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]

2013. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
SKULL CANDY-ről vélemény?
2013. ápr. 14. 20:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom hogy te miben gondolkodsz, vagy mi az elképzelésed és milyet szeretnél, de én karácsonyra vetettem egy MyAudio Mood fejhallgatót és nagyon meg vagyok vele elégedve, jól is néz ki! Nagyon jól kiadja a basszust, és lehet vezeték nélkül is hallgatni memóriakártyáról, illetve ugyanígy vezeték nélkül lehet rádiót hallgatni rajta, a töltése pedig elméletileg 12 órát bír. Árban is szerintem elég olcsó, 6000 Ft 2 év garanciával!:)

2013. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ár=minőség leggyakoribb esetben. minek venne 6ezerért fejhallgatót, ha 20ezerért akar venni , ami nagy valószínűséggel sokkal jobban szól és időtállóbb mint egy 6ezres.

Skullcandy nem éri meg. pláne fejhallgatóban.

okulj


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


sennheiser,akg 1000x jobbak

2013. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg még Sony-MDR XB600
2013. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, meg a vezetéknélküli sokkal sz*rabb és hamarabb romlik(sokkal) mint a vezetékes
2013. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszoló!


Az én ***** anyámat, hogy le mertem írni, hogy mit ajánlok!

Először is az, hogy odaírta, hogy max 20.000 Ft értékben, nem azt jelenti szerintem, hogy hajszál pontosan annyiért akar venni. Nyilván való, hogyha talál olcsóbban olyat ami tényleg jó, és megtetszik neki akkor megveszi azt. Mert manapság senki sem ******a pénzt. Másrészt pedig attól, hogy egy fejhallgató 6000 Ft nem jelenti azt, hogy ****, és 1 éven belül tönkremegy!!! Mellesleg, azt írtam hogy lehet vezeték nélkül IS hallgatni memóriakártyáról... De lehet vezetékkel IS, gépről, telefonról, stb...

2013. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jól mondod :D xĐ a 6ezres tuti szól olyan jól mint a 20ezres. okos "vagyol" :D
2013. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ugyan úgy szól te észlény. Először menj el magyar tanárhoz megtanulni mondatot értelmezni, és utána okoskodj! :)
2013. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
okcsá, de te mégis a szarabbat sóznád rá az emberre, gratulálok. te meg menj el a temetőbe és ásd meg magadnak a sírodat,kérj meg valakit , hogy temessenek el, mert aki 20ezres fejhallgatót akar venni, és te 6ezrest ajánlassz, akkor ha én idióta vagyok TE szerinted, akkor te pedig ostoba :$
2013. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!