Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Minden metal-os és rocker...

Minden metal-os és rocker vélemény érdekelne, rátok hogyan hatott amikor megtudtátok, hogy Cliff Burton és Dimebag Darrell meghalt?

Figyelt kérdés
Szerintem mindketten meghatározó személyek voltak a metál és akár rock sokszínű világában. Várom a válaszokat.

2013. ápr. 19. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tartom magam se metálosnak se rockernek, de ilyen zenét (is) hallgatok, szóval válaszolok.

Nem ismertem a munkásságukat, mielőtt eltávoztak volna közülünk, így nem is kötődhettem annyira hozzájuk, de persze sajnálom őket, és az biztos, hogy nagy űrt hagytak maguk után. Azt tudom, hogy Darrell Corey Taylornak pont a szülinapján halt meg, így ő sosem teljesen boldog a szülinapján, mert mindig Darrell jut eszébe.

2013. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ nem is tudtam, hogy Corey szülinapján halt meg de azt tudtam, hogy a Damageplan-nal csinált egy közös számot a Fuck You-t .
2013. ápr. 19. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éltem még amikor Cliff meghalt, és akkor ismertem meg, amikor elkezdtem foglalkozni a Metallicával. Először annyira nem érdekelt, mert még nem tudtam róla semmit, azt hittem csak valami jött-ment basszusgitáros volt a korai években. Aztán olvastam ról, hogy mekkora zseninek tartották, és megismertem a csodás szerzeményeit és a személyiségét is. Volt, hogy könnyezve néztem youtube videókat róla és a haláláról. Szóval később eléggé megrázott, és nehéz elfogadni a halálát.
2013. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jók nagyon a válaszok én sem éltem még amikor meghaltak de tényleg nagy zsenik voltak.
2013. ápr. 20. 08:41
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én éltem már, mikor Darrell meghalt ('96-os vagyok), csak akkor még nem ismertem a Panterát.
2013. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja igen Dimebag-nél én is éltem csak még nagyon kicsi voltam. 99-es vagyok.
2013. ápr. 21. 19:56
 7/8 anonim válasza:
100%
Dimebag halála nagyon megrázott...Példaképként tekintek rá
2013. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt nagyon sajnálom. Az egyiket a kifinomultságáért, a másikat meg a a headbangelésre késztetésért. :)
2013. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!