Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Baj van a zenei ízlésemmel?...

Chris0823 kérdése:

Baj van a zenei ízlésemmel? Nem tudom nekem nem jönnek be ezek a: Selena Gomez meg Pitbull meg Justin Bieber meg psy sem. én inkább olyan: muse AC/DC metalica ramones green day beatles jet. Orson paramore motörhead stb.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 15:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
99%
Csak úgy elmondom neked, hogy k*rva jó zenei ízlésed van. Detto én is így vagyok vele. Nem hallgatok ilyen mocskot, amiket elsőknek írtál. Respect.
2013. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
ó! végre valaki! kösz!
2013. ápr. 20. 15:22
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek más az ízlése, mindenki számára az ő ízlése a jó.

Bár szerintem ezek a mai tehetségtelen előadók, akiket nyomat a tv (viva például), a szeméttel egyenlőek... Nem feltétlenül az a jó, amit elénk raknak. Csak keresni kell. :) Legtöbben azért hallgatják azokat, mert hogy "a többiek is azt hallgatják, ne lógjak ki a sorból". Ők is szólnak meg azért, mert te nem azt hallgatod, amit ők. De velük nem kell foglalkozni, elég baj az nekik, hogy olyan hülyék, hogy nem tudják elfogadni, ha valaki mer önmaga lenni. :)

2013. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
99%

Dehogy van baj vele, szerintem rohadt jó zenéket hallgatsz. :)

A mai világgal az a baj, hogy már a zenei ízlésben is van divat, és a legtöbben azért szeretnek valamit, mert az a menő.


Én állandóan azt kapom a barátnőimtől, hogy ez egy korszak nálam, amit majd kinövök, és elkezdek én is olyan zenéket hallgatni, mint "mindenki más". Márpedig én nem fogok azért általam szemétnek minősített előadókat hallgatni, hogy elfogadjanak.

2013. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Semmi baj sincs a zenei ízléseddel :)

Mondjuk én személy szerint a green dayt nem csípem annyira, sokkal inkább a scorpionst ajánlanám helyette... :D

2013. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Ja, azt még hozzá kellett volna tennem, hogy nem csak a viva tévét hallgatók szólnak be, ha más vagy, hanem minden elvakult embert, mint például itt ez a dimmu burgeres barátunk. Bocs, borgir.
2013. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Jó, szeressed, oké, de másra nem kell ráerőszakolni. :D
2013. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és annak aki azt írta hogy szar az AC/DC annak csak azt üzenem hogy megnézem mikor lesz akora legenda mint Angus Young!mert szerintem az AC/DC jó!
2013. ápr. 20. 20:08
 9/29 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező mostmár kinyalták a s.egged, örülsz? Fájdalmasak már ezek a "kérdések".
2013. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

Ne erőszakold már rá másra a zenei ízlésedet! Mindenki azt hallgat amit akar!


Egyébként meg nem gáz. Én is ezeket az előadókat részesítem előnyben.

2013. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!