Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Baj van a zenei ízlésemmel?...

Chris0823 kérdése:

Baj van a zenei ízlésemmel? Nem tudom nekem nem jönnek be ezek a: Selena Gomez meg Pitbull meg Justin Bieber meg psy sem. én inkább olyan: muse AC/DC metalica ramones green day beatles jet. Orson paramore motörhead stb.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 15:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%
Ne te mond már meg hogy mit hallgassak légyszíves!
2013. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%

az ilyen jellegű kérdésekkel van itt baj... ezek a kérdések csak arra jók hogy itt milyen jó fejnek tituláld magad, szánalmas... de gondolom alulról vered a 13-at kb... de az ilyen kérdések már tőlük is fárasztóak , naponta legalább 5 ilyen kérdésbe futok bele hogy "gáz-e?"

1. ha neked tetszik miért érdekel más véleménye?

2. csakolyanokat izgatnak az ilyen kérdések aki figyelemre vágyik , ne ezzel akard magad jó arcnak beállítani...

3. hogy valami jót is mondjak dicséretes hogy nem a popkultúrát követed de ha így folytatod és mások véleményére adsz te se leszel soha különb... béka!

2013. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Bianka<33 ***** válasza:
98%
Én is inkább ezeket hallgatom, persze az előbb felsoroltakat is. De az utóbbi kategória sokkal jobban tetszik és azt részesítem előnyben!
2013. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Bianka<33 ***** válasza:
90%
Egyébként nem olvastad a SzJG-t? Ott is ezek a előadók vannak megemlítve :D
2013. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
whááh!! Szerintem is jó de már elegem van..xd mindenki ilyen kérdést tesz fel holott tudja hogy mit fognak rá válaszolni.. és a legtöbben el sem fogadják ezeket az előadókat amiket te felsoroltál pl.: selena gomez meg ezek
2013. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
14%

Egyrészt ahány ház,annyi szokás,annyi ízlés,mindenki azt hallgat,azt csinál,amit szeret. Ne érezd magad különcnek ezért,képzeld el,mi lenne ha az egész világ Green Dayt hallgatna,és ebből lenne mondjuk 5000 ember,aki szereti Pitbullt,Biebert,stb.. akkor ők érezhetnék különcnek magukat XD Egyébként,imádom a Green Dayt,igaz nekem nem az előadó és a műfaj a fontos,hanem hogy tetsszen a zene,de imádom Billie Joet és bandáját ^^ Még az AC/DC-t is elhallgatom.

13/L

2013. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok! Nincs veled semmi baj!
2013. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%

Hányszor kell ezt még elmondani: NEM GÁZ!

Ezeket többnyire én is szeretem és szerintem jó az ízlésed, ha meg valakinek nem tetszik hogy én ilyeneket hallgatsz azt sajnáld le magasról.

Viszont a lap tetején a kérdés kereső használata hasznos dolog lenne mert akkor nem lenne 11 ugyanilyen jellegű kérdés

2013. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

A zenei izlésed TÖKÉLETES!!!

AC/DC EGY LEGENDA!!!

13L

2013. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

We salute you! Üdvözlünk a rockerek közt, barátom!

AC/DC MINDÖRÖKKÉ!

2013. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!