Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Paramore-albumról?

Figyelt kérdés

Nekem nagy szívfájdalmam ez a hatalmas változás. Szeretem őket, rajtuk nőttem fel, meg eddig minden hülyeségüket elnéztem, de most egy kicsit csalódott vagyok, hogy a Part II-n kívül nemigen van más hallgatható dal. http://www.youtube.com/watch?v=45Xzgma4LMk

Hova lett az a régi, egyedi hangzás? Nagyon rossz azt látni, hogy kezdenek beállni a tucatzenészek közé, akik ugyanolyan zenét játszanak. Állítólag jövőre jön az ötödik album (nincs egy kicsit elkapkodva?), amihez pár dalt már fel is vettek (a számok, amik nem kerültek fel a most megjelent korongra). Hayley külseje is iszonyatosan megváltozott. Hova lett a vadóc héjli? Nekem nem bejövős ez a bohócöltözködés. :( Remélem ez csak egy kis kitérő volt, hogy kipróbálják magukat valami másban is, de nagyon szeretném, ha visszakapnám a régi bandát. Nem arról van szó, hogy akkor most jöjjenek vissza a Farro-tesók, mert a Monster című dallal bebizonyították, hogy nélkülük is megy, de a Transformes-es betétdal után semmi maradandót nem alkottak szerintem. http://www.youtube.com/watch?v=PoTEnaAI9Fo

Ez a "felnőttünk" szöveget pedig iszonyatosan röhejes az ő szájukból hallani, mert se a viselkedésük, se az új lemez nem tükrözi ezt.



2013. ápr. 21. 02:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam, valahol egy kicsit még mindig így gondolom.Mondjuk azt nem mondanám hogy beállnak a sorba a többi feledhetö zenész közé mert még mindig meg van bennük az a valami ami kimondatja veled , hogy Na ez a Paramore ,igaz sokát változtak,de ha csak megnézzük a Now klippjét eddig ugye a Paramore nem szólt a háború ellen és nem is támogatta én nagyon megszerettem ezt a klippet és boldog vagyok ,hogy kinyilvánítják a véleményüket.Azonban szerintem nem kell elbúcsúznunk a vadóc és lázadó Hayleytől ott bújkál benne a lázadó énje is csak megmutatták,hogy ők nem csak a bolondosságot tudják képviselni hanem tudnak ők komlyak is lenni.Mondjuk Hayley stílusa nagyot változott hogy pozitív vagy negatív irányba azt mindenki döntse el maga.Én személy szerint jobban szerettem a régi stílusát de így is imádom Hayleyt és a Paramore-t is.Amit nem értek az az ,hogy a Now klippjében mért kellet úgy elcsunyítani öt,megértem,hogy ártatlan arcot akartak neki varázsolni de akkor inkább hagyták volna smink nélkül..Na mindegy egy a lényeg I <3 PARAMORE !!
2013. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik. De amitől kiborulok, az a pár felesleges Interlude és a Part II. A Let The Flames Begin önmagában k.urva jó szám, de ezzel így már sok, nem kellene egy befejezett számot folytatni, már leírták egyszer ugyanazt. (Igazából már első hallásra kiszúrtam, hogy ez hasonlít a LTFB-re és utánaolvastam, hogy jéééé, és tényleg...) Én nem vettem észre, hogy negatív irányba változott volna a stílusuk, sőt. Szerintem ez a legjobb korongjuk. Az All We Know Is Falling és a Brand New Eyes számomra felejtős, nem maradtak meg bennem a számok, mert a legelső albumuk hangzásvilága az akkori zenei irányzatot vagy stílust vette fel (pl. ugyanazt meghallgatom Fall Out Boyban), a BNE pedig unalmas, hajaz az első album számaira, számomra semmitmondó szövegekkel... 11+1 számból 2 tetszett, az All I Wanted és a Decode. Viszont a Riot-ot nagyon szeretem, s nem hiszem, hogy hasonlítana az AWKIF-hoz. Egyedül a That's What You Get nem tetszett sosem, na meg a többi bonus track (Stop This Song, Decoy, Temporary, Rewind) sem. Az új lemez viszont más hangzású, nem az a tipikus pop punk vagy fa5zom tudja milyen stílusú, számomra kicsit elszállós :-) Utazáshoz tökéletes, én úgy érzem, elvisz egy másik világba :D Különösen a Last Hope. Tetszik még az Ain't It Fun, Fast In My Car, Anklebiters és a Future (asszem ez bonus track, ugye?). Persze ezen is ugyanúgy vannak szarabb számok, amik nekem nem tetszenek (Part II :P)
2013. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

aki jó szöveget tud írni, az az Ákos, meg a Kowalsky, aki jó zenét csinál az a Nightwish (régi), Sonata arctica, Evanescence (régi), Apocalyptica (még ha feldolgozás is és ének nélküli, szöveg nélküli), Metallica aki igazán tehetséges az az Igor Brezsnyev vagy mi a neve, ő nem csak a kíséretet gitározza hanem az ének dallamot is, plusz még üti hozzá az ütemet is és dudorászik énekel,

szal más a gitár solo, meg más ha az ének dallamot játszák egy hangszeren.....és ha valakinek abszolút hallása van és improvizálni is tud mint Lajko Felix

2013. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!