Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az a dráma szak egy iskolában?

Mi az a dráma szak egy iskolában?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nállunk játékos, mindeféléket eljátszunk egy óra keretén belül, legtöbbször rögtönzünk és nem elöre begyakorolt szerepeket vagy játékokat adunk elő. Karácsonyra van előre elgyakorolt szindarab, de az csak egyszeri. Általában olyan feladatok voltak mint a Beugróban, az m1 műsorán. Itt egy link ahol több ilyen videót is találsz:D


[link]


Aztán második félévben már nem volt ilyen izgi, csak azt gyakoroltuk hogy hogyan kell normálisan egy prezentációt megtartani... de azzal is lehetett tanulni:)


Mondjuk ez nállunk csak egy óra, és nem szak, de azért remélem segítettem kicsit:)

2009. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bródy Imre oktatási kközpontban van ijen dráma szak. van azt hkiszem 3 külön óra ami csak színjátszással egyéb ijen dolgokkal foglalkozik.szerintem nagyon jó van tánc óra is:D

én a művészeti osztályba járok az is jó;):D

ennyt tudtamsegíteni:S:)

2009. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!