Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem jó horror,...

Ajánlanátok nekem jó horror, thriller és dráma műfajű filmeket?

Figyelt kérdés

Lehet régebbi, újabb, de olyat, ami tényleg jó szerintetek.

Drámából ezeket szeretem, tehát kb ilyen féléket várok:

Mindenki megvan, The Fountain, Édes November, Bakancslista, Zongorista, Schindler listája..

Thriller: Halálsoron, Más világ, Hatodik érzék

Horror: Hivatlanok


2011. okt. 26. 12:46
1 2
 1/20 anonim válasza:
Végállomás 1,2,3,4,5:Dlegjobb thriller:D
2011. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha szereted a Forrást, akkor mindenképp nézd meg A tökéletes trükk című filmet, nagyon jó, egyik kedvencem.

Ha már Halálsoron, akkor A remény rabjai :)

Amúgy Pillangóhatás, Gattaca, 23as szám, Ház a tónál, Ismeretlen hívás, Eredet.

Majd írj hogy döntöttél!

2011. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

előző vagyok írok még párat:

Legenda vagyok, A Da Vinci-kód, Álomcsapda, Millió dolláros bébi, Benjamin Button, Gettómilliomos, Kegyetlen játékok, Dirty Dancing


Biztos jó párat láttál már ezekből, de amit nem, azokat nagyon ajánlom, mert ezek mind mind jó filmek, kivétel nélkül :D

2011. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ja és a Titanic (örök kedvenc)
2011. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Huhh koszi.:) van par amit majd letoltok..meg van par amit mar lattam..es enyleg jok.:)

Elsonek! A vegsoallomas nem etszett...minden resz ugyan az szinte..nem az en vilagom..sztem egyalzalan nem a legjobb.:) SZERINTEM!!:)

2011. okt. 27. 10:30
 6/20 anonim ***** válasza:

még mindig én vagyok :D

szóval amiket hallottam meg olvastam amik még kitűnő drámák, igaz még nem láttam de ajánlom:

Séta a múltba

A jövő kezdete


Van egy olyan h A mintadiák (egy tourette szindrómás céljának beteljesüléséről szól), movies 24en szokott lenni asszem, sztem jó.

És ha sírni akarsz, akkor ezt nézd meg: Hacsi a leghűségesebb barát, nagyon kis kedves film, egyben szomorú és megható.

2011. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

találtam még párat:

dráma: A lánc

thriller: 11:14

horror: 1408

2011. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Fuuuhh.nagyon koszi. Nem gondoltam volna hogy valaki ennyire veszi a faradsagot.:) koszi szepen meg egyszer is.:)) lefogok sokat tolteni.:)
2011. okt. 28. 01:56
 9/20 A kérdező kommentje:
Pillangóhatásból a 2t is érdemes megnézni?
2011. okt. 28. 12:49
 10/20 A kérdező kommentje:

Elkezdtem beszerezni a torrenteket, volt pár amit sajnos nem találtam, de még így is rengeteget igen, elég lesz ezeket is megnézni!:)

viszont remélem, amiket megtaláltam hamar lejönnek!:)

9t megtaláltam, meg volt pár amit láttam..vagy már megvan!:) tehát jó arány!:) és még egyszer köszönöm!!

2011. okt. 28. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!