Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen erősítőt ajánlanátok...

Ti milyen erősítőt ajánlanátok egy Vintage V-100-as gitárhoz? Ha van esetleg a gitárról is tapasztalatotok azt is szívesen fogadom.

Figyelt kérdés
Kb egy 20 négyzetméteres szobába zenélnék vele, a lényeg, hogy tisztán szóljon, ne recsegjen ropogjon. A gitárhoz vennék egy torzítópedált is. Az erősítőre olyan 50-80 ezret szánnék maximum.

2013. ápr. 28. 16:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én ezt: [link] vagy egy Blackstar ht-1r-t ajánlanék.

A vox előfokcsöves, nagyobb hangszórója van (1x12") és kicsit több lehetőség van benne, de személyesen még nem próbáltam.A blackstar-t viszont már igen, elképesztő hangja van, és fullcső.Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy jobban szól, mint a vox, de én inkább ezt venném.:)

2013. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én lennék az egyetlen? Akkor nem sok gitárossal találkoztál eddig, ami megint csak a minimális szakértelmednek tudható be. Egyre nevetségesebb dolgokat írsz, szerintem még időben hagyd abba és nézz utána ennek-annak.
2013. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

i am the antichrist: Köszönöm a válaszod megnéztem videókon mindkettőt nekem a Vox jobban tetszik.


Természetesen köszönöm mindenki válaszát de azthiszem megvan a befutó!


Annyiban még ha tudtok akkor küldenétek megbízható oldalakat ahol megtanulom az elméleti dolgokat magáról a felszerelésekről? (Gitárok, hangszedők, húrok, erősítők, pedálok, multieffektek)


Köszönöm!

2013. ápr. 29. 19:53
 14/18 A kérdező kommentje:
Ja még annyi kérdésem lenne a Vox-al kapcsolatban, hogy milyen zenékhez ajánlanád? Én leginkább Linkin Park, AC/DC, Nickelback és hasonló számokat játszanék gitáron.
2013. ápr. 29. 20:02
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, csal otthoni használatra talán tényleg jobb a vox.:)Ezekhez a zenékhez pont jó.Talán kihajtva nem olyan jó, mint a blackstar, de a 12-es hangszóró miatt biztos tisztább hangja van.Ha esetleg valami nagyon metálos dologba kezdenél, akkor meg úgyis ott van a torzító pedál.
2013. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

kedves névtelen!

igen kevés :D és veled még kevesebbel...

én elhiszem hogy legalább már vagy 3 éve is gitározhatsz, de azt se bánnám ha legalább indokolnád az állításod....

mert én legalább ennyit megtettem , aztán osztogathatod itt az észt, én aláírom hogy lehet nincs igazam de te csak pattogsz itt a semmire, és ha nyomorék akarsz lenni legalább bizonyítsd be azt hogy az vagy :D puszi....

2013. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy..
2013. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mit is kéne most bebizonyítani amúgy?

Hogy a Fender gyárt jó erősítőket is?

http://www.youtube.com/watch?v=oxUuXyXPhpY

2013. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!