Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a két angol szám?...

Melyik ez a két angol szám? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha valaki csak az egyiket ismeri fel, légyszi linkelje, vagy írja le az előadót és a címet.

Mindkettőt a Rádió1-en szokták játszani.


1. Spanyol szöveg is van benne, de angolul is énekelnek. Azt hiszem két pasi énekli, az egyik mintha Chris Brown lenne, de nem biztos, lehet csak hasonlít rá a hangja. Popos stílusú, viszonylag pörgős.


2. Ez inkább hip-hop, szintén pörgősebb, dallamos. Ezt is két pasi énekli szerintem (illetve annyira azért nem igazi ének, de valamennyire dallamos). Az egyiknek elég mély hangja van, a refrént is ő énekli szerintem. És az egész dalban egy dallam tér vissza szinte végig.


Ha valamelyikre van tippetek, azt írjátok légyszi!

Köszi előre is!



2013. ápr. 28. 17:03
 1/5 loupsolitaire ***** válasza:

A másodikra lenne egy tippem.

Macklemore - Thrift Shop

http://www.youtube.com/watch?v=QK8mJJJvaes

2013. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Loupsolitaire! Ez az, erre gondoltam! :)


Akkor már csak az első kell. Ha valaki esetleg ráismer a fentiekből, akkor írjon légyszi!

2013. ápr. 28. 20:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Légyszi valaki írjon, hogy melyik lehet az első zene! Legalább valami tippet, légyszi! (:
2013. máj. 1. 20:19
 4/5 loupsolitaire ***** válasza:
100%

No, hátha ez is bejön. :)

Pitbull - International Love (ft. Chris Brown)

http://www.youtube.com/watch?v=CdXesX6mYUE

2013. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de sajnos nem ez az.

Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy Chris Brown, sőt utánanéztem neten, és nem az ő számai között nem találtam, úgyhogy nem hiszem.

De azért ment a zöld hüvelykujj a tippért! Köszönöm! :)

2013. máj. 2. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!