Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Álló vagy ülőhely lenne jobb?...

Álló vagy ülőhely lenne jobb? /Papp László Budapest Sportaréna/

Figyelt kérdés

Szeretnék jegyet venni a novemberi Bruno Mars koncertre a Papp László Budapest Sportarénába.

Csak nem igazán tudom, hogy melyik lenne praktikusabb, szívem szerint én állnék, de több ismerős szerint az ülőhely jobb lenne, főleg azért, mert egy lánnyal mennék, neki lenne meglepetés a dolog.


Segítsetek! :) 17/F



2013. máj. 1. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha lánnyal mész, és meglepetésből viszed el, akkor szerintem is jobb az ülőhely. ott legalább kényelemben vagytok, nem lökdösnek az állók, mégis tudjátok élvezni a dolgot :)
2013. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Állóhely?!?! TE NORMÁLIS VAGY?!?!?!?!
2013. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem ülőhelyen nézni egy koncertet, amit szeretsz nem igazán jó, én imádom az állóhelyet, főleg ha még lötyögtök is a zenére. Faterom szokott ülni egy koncerten, de ő már 63 éves :D
2013. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy majdnem 3 órás koncertre jobb ülőjegyet venni! Így is hihetetlen élmény lesz! Hú ha engem meglepnének egy ilyennel......Szerencsés lány:)
2013. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!