Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitár leckét hol...

Basszusgitár leckét hol tanuljak neten?

Figyelt kérdés
Bercitől már néztem egy párat,de olyanra gondolok ami leírást ad,nem gitározni tanít!Szóval,hogy pl. mik a bundok,ez mire kell,miért fontos a gitárnak a ....?Szóval ilyenekre gondoltam,ha tudtok ilyen oldalt légyszíves írjatok!Köszönöm!
2013. máj. 5. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
a bundok azok amik a nyakon elhelyezkedő barázdák.Azok felett kell erősen lefogni,mert ha gyengén fogod nem jó a hangja! Am simán beírod (zenekarnév)-(számnév) bass tab és kiadja! :D a szák jelölik hogy hanyadik bundnál fogod le,általában 4 húrt jelöl,ami a legalsó neked az van mindig legfelül! ha kell még segítség írj!
2013. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Már kaptam segitséget! :) A bundot tudom! Csak példának írtam! Játszani tudok,de tanulni akarok,mint most kezdtem moll-t.dúr skála,stb. pl. ilyeneket,de azért köszi! :)
2013. máj. 12. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:

énnekem nincs tanár és magamtól megtanultam,és már 4 éve tolom a szakmát :D


Hidd el könnyű megtanulni csak akaraterő kell hozzá,meg hosszú ujjak XD

2013. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!