Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit vinnétek magatokkal egy...

Mit vinnétek magatokkal egy hetes fesztiválra?

Figyelt kérdés

még soha nem voltunk több napos fesztiválon és nem tudjuk mit kell vinni :S hárman mennénk ha sikerül összehozni :D

(nagyon bele éltem magam)

ilyenekre gondoltunk eddig hogy sátor, ruha, hálózsák... kaja amennyit megeszünk első/második nap egész hétre felesleges, úgyis ránk romlik

az útiköltséget és a jegyárat leszámítva mennyi pénzt vigyünk magunkkal? kajára, piára (nem 10 fogásos vacsorát tervezünk csak valami olcsót hogy mégis legyen valami a gyomrunkba és ne essünk össze koncert közepén)

hát egyenlőre ennyi, ha jut még eszembe valami írok


előre is köszönöm a válaszokat :)

17/l


2013. máj. 7. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
piát,piát,még több piát.feszteken iszonyú drága a sör és a rövid ital.
2013. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fél milla forintot:)

Ha lenne felesleges fél millám :)

2013. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát ja azt tapasztaltuk hogy a pia nagyon drága :S

fél millió? az kicsit sok lesz egy koncertre, esetleg az egész nyárra elég lenne :D

2013. máj. 7. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:

ha lúd akkor legyen kövér én egy 2 hónapos bulira gondoltam jaj fél mila 2 hónap buli maga a mennyország lenne :)

Szerintem hamar el lehetne baxni azt a fél milliót is :)

2013. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az se mind1 hogy melyik fesztiválra , mert pl hegyalján ,volton egy 20-25k elég költőpénznek , valakinek 10k is :D de pl már egy szigetre ennyi pénzből 2x megkajálsz meg egy este berúgsz...
2013. máj. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rockmaraton
2013. máj. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!