Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár. A húrokat,...

Elektromos gitár. A húrokat, levágott "felesleget" le lehet valahol adni (már van 3-4 elhasznált szett)?

Figyelt kérdés
Nem tudom sehogy sem hasznosítani a megmaradt fém húrokat (van klasszikus gitár is, de azt nem használom, ahhoz a nylon húrokat valahol hasonlóan le lehet-e passzolni?).

2013. máj. 10. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a problémat...
2013. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy a tízcentis húrdarabokat akarod eladni? :O
2013. máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az "eladni" szót én sehol nem látom a kérdésben. Először talán olvasd el. Azt kérdeztem, mit lehet tenni az elhasznált gitárhúrokkal, mert nem hiszem hogy pl. egy olyan embernek, akinek van 20 gitárja, és naponta gitározik x órát, egy egész szoba tele van szakadt, használt, levágott húrokkal... nem pénzt akarok szerezni, hanem a hulladéktól akarok környezetbarát módon megszabadulni. Ezért nem ásom el pl. a kertben, vagy dobom át a szomszédba.
2013. máj. 11. 09:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod leadni a MÉH-telepen, de szerintem kiröhögnének. Nem hiszem, hogy bárkinek baja lenne belőle, ha a szemétbe dobnád egyszerűen.
2013. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szelektív hulladékgyűjtés, fém részleg.
2013. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gitár tanárom a régi húrokból karkötőt készített.
2013. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, tehát szelektív hulladékgyűjtés (vagy kézműveskedés). Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 11. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:

A gitárhúrokat általában nem ássák el vagy dobják át a szomszédba, hanem a kukába kerül, ha már nem kell. Mint a háztartási szemét nagy része.

Természetesen, ha te szelektíven akarod gyűjteni, az dicséretes, főleg, ha következetesen mindenre kiterjedően csinálod, nem csak a gitárhúrra.

2013. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kerestem közben google-n, érdekes, hogy a gyártók ezzel nem foglalkoznak... Pedig nem korlátlan mennyiségben állnak rendelkezésre a fémek, egy majdnem veszteség nélküli körfolyamat logikus lenne...
2013. máj. 12. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!