Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mostani fiatalság mért...

A mostani fiatalság mért hallgat össze ennyi idétlen zenét?

Figyelt kérdés

A mai tinik (13-17) minden idióta ízléstelenséget képesek meghallgatni,

ami új. Miért? Mi a jó a tuctuc zenében, amelyikböl többmillió van, mégis mind egyforma? A feka rapperek, akikböl szintén egymillió van, de egyiket sem tudom megkülönbötetni? És a kis pózer bu*i páwák, akik azt hiszik, menö, ha csöpög a nyáltól minden videóklippjük, és a hányinger kerülget, ha látom? Ja, és velük is tele a tv. Mért nem tudják szeretni a régebbi, igényes és jó zenéket? Mert pl a 70es, 80as, 90es években még tudtak egyedi és minöséges zenét csinálni. Söt, még ma is

vannak néhányan, akik nem a divatba ragadt zenéket játszák! (pl

Coldplay, Hurts, The Script...) Ezeket mért nem szeretik a

fiatalok? Pedig ezek igenis újak! Ennyire nem lenne ízlésük?



2013. máj. 13. 14:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Miért? Ugyanazért hallgatják a mostani tuc-tuc zenét, amiért te a régi zenét. Mert szeretik! Ennyi az egész. Új generáció, új igény. Mondjuk, nagy részét én se szeretem, de azért vannak jó számok, de ez izlés kérdése. Igaz, a 13 éves tiniknek is meg kellene ismerniűk a régi zenéket, mert azoknak több értelmük van. Például, én mindenféle dalt hallgatok, rocktól elkezdve a pop-ig, a '80-as évektől napjainkig. De azzal, hogy leállunk vitázni, hogy " Ez a zene jobb, mint a tied!", nem érünk el semmit. Amúgy meg most az értelmetlen, tartalmilag nulla- számok a menők, és ezzel még a híres Coldplay se tud versenyezni.
2013. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Én 15 vagyok és szerintem van ízlésem!

Sum41, Blink-182, Nirvana, Foo Fighters , Green Day , Beatles, .. Nem mindenki egyforma ;) DE ha majd a tuctuc gáz lesz a következű lépés lehet az lesz hogy állatokat utánoznak és azt hívják zenének. Akkor is mind letölti majd a macibrummogást, meg a disznóvisítást, és hallgatja mert az menőőőő :P

2013. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

Ha te nem tudod megkülönböztetni a mai zenéket, akkor veled van a baj, nem a zenével meg a fiatalokkal.

Természetesen sok a szar zene, aminek semmi mondanivalója, de lehet csak szimplán jó hallgatni, jó az üteme, bármi. Régen is ment rengeteg igénytelen zene, és azt hallgatták az emberek, nem a ténylegesen minőségi zenéket.

2013. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Kettes, jó hallani, hogy vannak még ilyen emberek. :D Sajna egyre kevesebb. :(


Hármas, ne mond, hogy egy Justin Biernek nem ugyan olyanok a számai, mind egytöl egyig. Vegyél pl egy Pet Shop Boysot, vagy na, akkor már egy újjat, pl Hurts! Mindegyik másmilyen! Rögtön felismerhetö hogy "aha, ez egy Hurts-szám", viszont egyik sem olyan, mint a másik. Vagy nézz meg egy Depeche Mode-ot. Hasonlíts össze egy Just Can't Get enough-ot, egy Blasphemous Rumours-t, egy I Feel You-t, egy Dream On-t, és végül egy Soothe My Soul-t. MIND MÁS!!! És mégis a saját stílusuk.

Na kéremszépen, ezután hallgass valami Pitbull-t. Öszintén, nem folyik egybe?!

2013. máj. 13. 16:42
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Azthiszed neked tökéletes az ízlésed? És csakmert te nem tudsz különbséget tenni a "feka rapperek" közt attól még más tehet:D
2013. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem, nincs tökéletes ízlésem. Teljesen tiszteletben tartom, ha valaki szereti a rappereket, Eminemet még szeretem is (bár ö nem feka). A 10xXXLes pulcsisokkal is megbékülök. Söt, az emozenekarokkal is.

Az ilyen Justin Bieber-David Guetta-1D-Pitbull stílust nem tudom megérteni, nem megy, nem megy, egyszerüen fel nem fogom, mi a jó benne!

2013. máj. 13. 17:19
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Hát azt én sem tudom. De a legtöbb tini(én nem) csak megy a divat után, azért hallgatják őket.
2013. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na, majdcsak kiderül, hogy nem beszélek a levegöbe. Csak tudnám, mire jó ez a személytelen, "minden ugyan olyan mert ez a divat" fejreejtett értelmetlenség... Mert még ha ezek jók lennének... Mert mondjuk a Fun. Some Nights-át is agyba-föbe játszák, mégis jó, és tetszik...
2013. máj. 13. 17:40
 9/23 anonim ***** válasza:
Teljesen együttérzek veled kedves kérdező. Megkérdezhetem te hány éves vagy?
2013. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Kezdeném azzal, hogy a 13 éves gyerek bármit meghallgat, nincsen saját kiforott ízlése. A zenei ízlés 14 éves kortól kezd kialakulni. Namost ha megnézed, hogy manapság (vagy éppen 3 éve) miket nyomnak a médiában (rádió, tv) akkor máris megérted miért hallgatják azt amit hallgatnak. A mai divatzenében nehezebb különbözőt csinálni, mivel több az elektronikus rész, mint az ének, ráadásul ami van bennük az is csak egy sablonos, monoton benyögés. Márpedig egy zenét igazán egy jó énekhang tesz egyedivé, nem is a zene maga.


Ráadásul az is nagyban szerepet játszik, hova kerül az ember 14 évesen. Szóval ha akkor megy középiskolába, és bekerül egy "gangsztacsapatba" akkor rappet fog hallgatni/hallani, ha a rockerekhez, akkor meg rockot. Ha egész nap otthon ül a gép előtt játszva az olyan játékokat amikben rock/metál/punk zene megy, akkor ebbe az irányba fog elmozdulni. Mivel most a legtöbben a divatzenét nyomják, a legtöbben arra is fognak menni. Persze ez csak az alapot adja, hogy honnan fejlődsz tovább az később kiderül.

2013. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!