Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek hányadik lesz ma...

Szerintetek hányadik lesz ma este ByeAlex?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
szerintem első 3-ba benne lesz :D /remélem!/
2013. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Végre vki akinek tetszik a dal.:) Én bírom, bár azért ennyire nem vagyok optimista (mert alapból nem vagyok az), de szurkolok, hogy megdöntsük a csúcsunk, amely asszem 6. hely volt.

Többiek szerint? (Az alázók biztos csodálkoztak, hogy a döntőbe bejutott egyáltalán.)

2013. máj. 18. 10:16
 3/10 >>|BEAN|<< válasza:
100%
A dal maga nagyon jo,Magyarul... külföldiek szemevel(fulevel)nezve nem ertheto a dal .. nem hinnem hogy nagyon eredmenyes lesz sajnos...en a 11. hely köré saccolnam...
2013. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Még az is mérföldekkel jobb lenne, mint a tavalyi, meg az előtti helyezésünk.:)

A többi dal is nagyrészt nemzeti nyelvű, szóval ebből a szempontból... én se értem az észtet stb. :D

2013. máj. 18. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

"A dal maga nagyon jo,Magyarul... külföldiek szemevel(fulevel)nezve nem ertheto a dal"


Ha pl. youtube-on megnézed a eurovision által feltöltött videókat, amik az indulók zenéit mutatják be, akkor a Kedvesemre kb minden külföldi kommentelő azt írja,h az égvilágon semmit se ért belőle, csak annyit h kedvesem=my dear, de szerintük ez a legjobb dal nem csak ezévben, hanem az utóbbi években is. Én mondjuk leszarom ezt a szar eurovisiont, mert semmi értelme az egésznek, most is csak azért követem nyomon, mert végre nem egy szar tömegzenével jutottunk ki és kíváncsi vagyok rá mi lesz ennek az eredménye.

2013. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi legjobb eredményünk a negyedik hely. :) Tényleg nem tudom, de szurkolok neki, hogy minél előrébb végezzen és megmutassa a sok celebnek, hogy mégsem tévedtünk olyan nagyot.
2013. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy benne lesz az első tízben, az már hatalmas elismerés lenne. Az első helyet úgyis Dánia kapja, ez borítékolva van, ha mégsem így lenne, meglepődnék.

Ha pedig Alex megnyerné, az lenne a világ nyolcadik csodája, annak ellenére, hogy nagyon szurkolok neki, imádom a srácot. :) De kívánom neki, hogy nyerje meg, essen le mindenki álla :)

2013. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 >>|BEAN|<< válasza:
Nem mondtam rossz eredményt :D
2013. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem:)) Lottóz! Csak ne felejts el levonni egyet a számokból:D Tesómmal egyszer így volt, telitalálat lett volna, ha minden számból egyet levonsz, majd meg halt, a fejéta falba...
2013. máj. 19. 16:11
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A dal alapján az utolsók közt kéne lennie,már ha a zene is számítana valamit ebben az ócska cirkuszban.
2013. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!