Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt válasszak?

Milyen gitárt válasszak?

Figyelt kérdés

Igazából első gitárom lenne . 19 éves srác vagyok klasszikus gitárt szeretnék venni. Régi álmom már és most úgy tűnik megtudom venni. Ezekre gondoltam : [link]



[link]


Melyik a jobb? Vagy esetleg tudtok ti jobbat? Köszönöm a segítséget előre is;)



2013. máj. 23. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdőnek szerintem tökéletesen megfelel mind a kettő.

Az én gitárom anno 6 ezer forintba került, és még mindig szuperál :D

2013. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából olyat szeretnék amire 6 év után énis ezt mondhatom :) Tudsz ajánlani esetleg hangszerboltot vagy oldalt ahol ilyesmi árakban jókat kaphatok vagy esetleg szettet? Ja és köszönöm hogy.irtál:)!
2013. máj. 23. 23:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szinte mindent www.hangszerdiszkont.hu-n vásárolok, mert nagyon gyorsak, korrektek, és az áraik is jók. Lehet hogy ilyen árban nemigen találsz náluk klasszikus gitárt, viszont, ha sokáig tervezel vele, akkor érdemes felmenni a 20-30 ezer forintos árkategóriába, mert azok ténylegesen ki fogják addig bírni, és tutira nem veszik el a kedvedet esetleg a gitározástól azzal, hogy mondjuk kevésbé jó minőségűek.
2013. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!