Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt válasszak ha...

Milyen gitárt válasszak ha főként jazzt szeretnék játszani 30e körül?

Figyelt kérdés
Tudom jazz/artcore gitárok, nagyon tettszenek, de ugye 80-nál kezdődnek. Esetleg valami kezdő szólógitárral is elérhetek hasonló hatást?
2012. jan. 3. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Amire neked szükséged van az az INVASION!

Ezért az árért egy vadiújat kapsz. Keress rá!

2012. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ránéztem, láttam párat de a jazzeket csak 60-ért. Bár látom vagy 30 oldal van, úgyhogy kénytelen leszek átfutni. De ha esetleg van egy kis időd pár javaslatot linkelhetnél. Én egyébként még a Stagg L-300as modelljét néztem még, gibson les paul copy?
2012. jan. 3. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is régóta szeretnék jazz-gitárt. Most elektromoson játszom jazz-t, és nem az igazi.Elég drágák a jazz-gitárok, viszont a másikat sem szeretném eladni.
2012. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én Cort G200-asom Bluesra nagyon jó, jazz zenét még nem igazán próbáltam, de sok a hasonlóság a két műfaj között, ha rá alkalmad, menj el egy hangszerboltba, próbáld ki, milyen. Én újonnan vettem 37e-ért a hangszerdiszkont.hu weboldalról.
2012. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!