Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen igényes, agybadugós...

Milyen igényes, agybadugós headset -et ajánlanátok zenehallgatáshoz?

Figyelt kérdés

Szükség lenne a nagy, szép mély hangokra, s hogy brutáljól szóljon. Ne legyen azért megfizethetetlen sem, bár megértem, hogy manapság a minőséget erősen meg kell fizetni. Szívesen meghallgatok mindent :)



(Természetesen a másik legfontosabb dolgot kihagytam, magát a lejátszót :D Egyben rákérdeznék arra is, hogy melyik lejátszó+füles az a kombináció, amitől eldobom az agyam? (ami hangos, brutál mély, elképesztő feeling hallgatni) Jelenleg egy LG Optimus 2X -ről hallgatom a gyári headset -tel és a power MP3 nevezetű programmal, ami kifejezetten jó (tényleg jó). Csak nekem több kell. MIndent szívesen meghallgatok! Köszönöm előre!:) )


2013. máj. 24. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg agyeldobósat akarsz, akkor ahhoz kell pénz. Bár ha nincs olyan kitűnő hallásod, akkor lehet már egy olcsóbb (olcsóbb=15-20k-s fülhallgató) is elég.

Egyik legjobb fülhallgató ennyiért Vsonic GR06, de ez csak külföldről szerezhető be, onnan sem olyan könnyen.

MP3 lejátszóból ezek az ajánlottak: [link]


És ha igazán komolyan veszed a dolgokat akkor még egy amp-ot is veszel, bár ennyi pénzért az még felesleges.

De a legjobb, ha felmész prohardver.hu fórumra, ott vannak nagy szakik még, akik megtudják mondani a dolgokat.

2013. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Üdv. Köszönöm szépen a válaszod! :) Nem tudom mi számít nagy hallásnak, meg óriási igénynek. :D Ebay -ről gondoltam beszerezni, néhány cuccot ingyen szállíással, kíváló áron lehet. Hmmm. Tehát ez a Sansa egy olyan cucc, amitől eldobom az agyam? Ahogyan olvasgatom, jó véleménnyel vannak róla. Nem szeretnék fejhallgatót, mert speciel én keveslem a mélyet belőle. (Haveromnak a Sennheiser HD széria valamelyik tagját próbáltam, s azon állapítottam meg, tény, hogy gyönyörűen kiadja a hagzás minden pici részét, de keveseltem a mély hangzást és a hangerőt. Ezért is szeretnék agybadugósat). Köszönöm válaszod:) Azért rákérdeznék kíváncsiságból, hogy milyen füles is az az agyeldobós füles?

Ja, igen. S mi a helyzet az ipod -dal? Pl. a legújabb generációs ipod? Köszönöm válaszod :)

2013. máj. 24. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:

"igényes, agybadugós"


Ez eléggé paradox... Ha minőséget akarsz, akkor mondj le a mikrofonról és vegyél egy fejhallgatót!

2013. máj. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nincs szükség mikrofonra :D
2013. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tehát nem szükséges mikrofon. Próbálgattam Media markt -ban többféle (60-80 eres) fejhallgatókat, de még az ilyen drágább, minőségibb cuccokból elég erősen éreztem a mély hiányát. Tehát agybadugós jöhet szóba:) (Kérdező voltam)
2013. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!