Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dream Theater rajongók!...

Dream Theater rajongók! Várjátok már az új koncertlemezt?

Figyelt kérdés
Ki melyik verziót (DVD, Blu-Ray) veszi meg? Mik az elvárások? Egyébként úgy vettem észre az eddig kikerült pár percből és a kamerás koncertfelvételekből, hogy LaBrie visszanyerte a 20 évvel ezelőtti hangját. Szerintetek?

2013. máj. 25. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek abban, hogy LaBrie hangja mostanában ismét jó formában van. Szóval olyan "teljesítménytől" szerencsére nem kell tartani, mint anno a Through Her Eyes kislemezen szereplő koncertfelvételek esetén (azóta is rejtély számomra, hogy hogy engedhették azokat hivatalos kiadványon megjelenni). :)


Hogy őszinte legyek, én különösebben azért nem várom a koncertlemezt, mert a Six Degrees... óta hiába próbálom meg mindegyik lemezüket szeretni, igazából egyiket sem sikerül. Pedig annak idején nagy rajongó voltam, a Scenes From a Memory lemezbemutatója az egyik legnagyobb koncertélményem. De utána sajnos valami elromlott számomra. Pedig azóta is nagyon nagyokat zenélnek, csak sajnos nem írnak olyan jó dalokat, mint azelőtt.

Azért ez a DVD is kap majd egy esélyt legalább.

2013. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én mindenképp megpróbálok beruházni a Deluxe Editionra, hiszen amióta DT rajongó vagyok (2 éve) azóta ez az első új koncert DVD-jük. Nekem a mostani is ugyanúgy tetszik mint a régi :)
2013. máj. 29. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!