Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr Busta, Funktasztikus,...

Mr Busta, Funktasztikus, Essemm, P. G és Flex milyen műfajban rappelnek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 17:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Persze, te viszont fújod az életrajzás, oda vissza.
2013. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

egy marék lepkének több esze van mint a válaszolóknak.műmájer?kamugengszter?

tudod ki egyáltalán az a Boros Tamás? Emberek.

szeretnétek ti olyan kamugengszterek lenni mint Essemm,attól még hogy belecsapott a rap szakmába,és olyan flowt hozott amit még soha senki,attól még nem lesz műmájer.Bustáról nem mondok véleményt,azon veszekedhettek.Kicsit zavar hogy Tomi nagyon sokat lóg mostanában Bustával, DE felnőtt ember,nem mondhatjuk meg mi neki hogy mit csináljon.Amég jó zenéket dobnak 'piacra' addig mindenki üljön a nagy pofájára rá.Bocsánat ha valakinek nem tetszett,de felhúznak az ilyen tudatlan,okoskodó hipó MC-k.

és hogy meglepődjetek:

15/L

2013. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
Miért kellett volna meglepődnöm, pont olyan az írásod mint egy hepciáskodó kislányé. ESSEMM meg pont annyira gengszter mint amennyire én amerikai elnök...
2013. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%

Egyéb iránt pont az ESSEMM rajongókról tapasztalom hogy "marék lepkének több esze van".

Még mikor annyira nem volt felkapva voltam koncertjén mert kíváncsi voltam rá. A Rajkór szövegeit össze vissza keverték a fellépésén az emberek, még a fellépés előtt egyik srác oda jött így haveromhoz hogy "Te vagy ESSEMM?" szóval vicc. Garage Storebe keresik a garázs pulcsit nyomják hogy "Garage Baszod!" de fingjuk nincs ki az a Fura, vagy RA. Legutóbb ilyen "tini diszkóba" lépett fel ahova iylen 14-15 éves csitrik meg páwák (na ha már itt tartunk) járnak. Az egész placcnak köze nincs a hiphophoz.

Divat zene lett az egész, a Hip-Hop kultúrához semmi köze, csak a pénzről szól meg hogy én vagyok itt az ESSEMM meg sztárolja magát, akinek meg más a véleménye az meg bekaphatja. Még a saját rajongóit is lenézi, csak azok olyan birkák hogy nem veszik le. Szánalmas az az egész ember.


Te meg kislány inkább menny és barbizz még egy kicsit mielőtt okoskodsz.

2013. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
22%

'kedves' utolsó!

attól még hogy a többi tinip!csa divatból rajong érte én még tudom hogy mi az MB meg a BM :) Tudom ki az RA azt is tudom hogy Dheska régen garázs tag volt,de kilépett még korán.Tudom hogy a garázsban Tomin kívül léteznek még mások is.(Szimat,Süti és még nagyon sokan)

régebb óta hallgatok Essemmet mint te,ebben 100%os vagyok

és mi az hogy lenézi a rajongóit? írtam neki facebookon 2xis,és mindkettőre válaszolt.

Ja és lehet hogy te 15 évesen barbizol/kisautózol,de jobbak ilyenkor már középiskolába járnak/gimnáziumba.:)

2013. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
40%
Megnyugtatlak hogy már a középiskolát is rég végig tapostam...
2013. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
valahogy nem tud érdekelni.a többihez érdekes módón nem szóltál hozzá :)
2013. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%
Hugi, ezt ugy mondom h a te korodban jarok, csak eppen az ellenkezo nembol. (: Te nem veszed eszre azt, h mindennel amit irsz alatamasztod a masik valaszolo allitasait? :D Senki nem kerdezte, h te mi okbol es miota 'rajongasz' Essemmert, itt arrol volt szo, h a srac divatzenet csinal, ami ugyan teljesen elvezheto, ebbe senki nem is kotott bele, de nem arrol szol amirol kellene. Te miert tartod akkorara azt az embert? Mibol gondolod h nem csak egy kamugengszter? Mert o azt mondja a szovegeiben? :D Pontosan ugyanolyan vagy, mint a Justin Bieber vagy 1D rajongok, csak annyi kulonbseggel h mas a zenei izlesed. Ugy beszelsz rola mintha szemelyes jobaratod lenne. 'Tomi igy, Tomi ugy, Tomi a megtestesult rapszakma, ha nem tetszik szopjatok le Tomit'.. Es mi vagyunk a butak, mert te elvakultan rajongasz egy olyan emberert, akirol csak annyit tudsz, amennyit o sajat magarol tudni enged, lehet h ennek fele sem igaz. Es felreertes ne essek, hallgatom a zenejet, meg ha nem is sokat, de egy felkapott divatrapper lett, elszallt magatol mert o maga a GARAGE, es akarmit mondasz, maga a garage is egy nagy divat kaki.. (: Persze nem zeneileg, sot, a zene rebdben van, de divatot csinaltak a penz kedveert abbol, ami pont a divat ellentete kene h legyen, nem veletlenul UNDERGROUND-rol beszelunk. Lassan mar csak egy Essemm km. SP album hianyzik... (:
2013. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
Akkor meg egy off jon. En irtam hogy Busta kamugengszter. Adom a 15 eves kiscsaj velemenyet, nem csipem hogy Essemm vele log. De kit erdekel? Amig nem oltja azokat akiket en meg hallgatok addig nem gaz. Az jo tre hogy meg mindig nem tudjak megkulonboztetni a Garage Store-t a Garage Productions-tol, de sajnalom.. O bajuk. Adom a 18:54-es es 16:55-es valszokat. Igy van, mara a Garage is csak divat lett, es sak Essemrol es Lazyrol szol. En sajat velemenyem szerint jobban szeretem a BM-t, MB-t. Azt az igazi undergoundos, fiatal, oszinte zenet amit akkor nyomtak. Csak hat Essemm behozott par jo flow-t, amit jol eladott, es igy egyre tobben szeretik. Pedig P.G. sokkal regebb ota csinal ilyen dallamos rapet (amibe o nem csak olt..). O meg sem annyira befutott. Ja igen. Szoval eladta a zeneket (albumok formajaban mielott valaki belekotne ebbe is) lett belole penze, es egy kicsit elszallt. Essemm nem egyenlo a Garazzsal, ha ugy nezzuk o csak egy a tobbi kozul (tobb penzzel) de nem tobb tehetseggel. RA, Suti.. Oket is fel lehetne hozni. Ha akarna felhozhatna oket. Makaronin.. Egytol egyig nagyon jo. De Essemm sem az oldschool underground rapper aki volt jo par eve. O hianyzik.. Igy mar nem hiteles. Csak hasonlitsd ossze a Krekket vagy a Szemettelepet (vagy a Nem tudjakot de mondhatnek meg rengeteget) egy Mindig ilyen voltammal.
2013. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
9%
Műmájer meg kamugengszter ezeket csak azok mondják akik lóf@szt nem tudnak róla hallottak kb 4-5 számot tőle aztán már csak műmájer... Szégyen, hogy milyen emberek vannak itt.
2013. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!