Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr Busta, Funktasztikus,...

Mr Busta, Funktasztikus, Essemm, P. G és Flex milyen műfajban rappelnek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 17:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#18-as.azért az SP-s dolog marhára túlzás volt haver.amúgy.oké.eladta az albumokat meg minden.ebből szerzett pénzt.Ő is ember,neki is meg kell valamiből élnie.ha jól tudom,ezen kívül nem dolgozik.de ha van olyan jó hangja,meg olyan jó zenéi amit megvesznek,akkor valamit mégis jobban csinál mint P.G meg a többiek.nem akarok itt monitor harcoskodni mert ez nem az én stílusom.viszont azért rajongok akiért akarok:) ennyi.te hallgathatsz fankadelit meg a többit,én maradok Essemmnél
2013. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
ahhoz kepest h nem a stilusod a monitorharcoskodas, a vegen ez a fankadelis nagyon olyan volt
2013. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Azért a sok arc, aki itt műmájernek nevezi Bustát meg ilyesmiket, az nagyokat lesne, ha látná, hogy Busta milyen körökben mozog itt Esztergom környékén. Én ismerem őt személyesen és látom. Hozzáteszem, a zenéjét nem hallgatom, másmilyen stílust szeretek.
2013. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
95%
Mr. Busta szerintem Funktasztikussal volt a legjobb. Akkor olyan eredeti volt, de aztán ez az egész RTM valahogy elrontotta őt, de pl. Hibridet is, aki korábban Busa Pistával és Senával nyomta együtt. Én nagyon nem szeretem a régi zenéit sem, de azokkal összehasonlítva a mostaniakat, azt mondom, hogy akkor nagyon is jó volt. Ízlés kérdése. Amikor nálam végleg elásta magát, az nem az állandó gangszterkedés, menőzés, és csillogás illúziójának keltése, hanem az, hogy kislányos sértődöttséggel "oltja" a Rapszakma számaiban azokat, akik (itt kevésbé sértődötten) együtt dolgoztak vele, de megromlott a barátság, vagy (itt viszont erőteljes a sértődöttség) nem fogadtál el a feat-et. Oltja a Killakikitt-et, pedig 1x egy rossz szót nem szóltak rá, oltja az Akkezdet Phiait, pedig egyszer nem szóltak be neki, és tulajdonképpen mindenkinek beszól aki a rapszakmában nevezetes és nem az ő puszipajtija. Essemm egy tehetséges rapper, kicsit paraszt a stílusa, de egyedi, de amit most csinál, az gáz. Adja a menőt, Bustaval csinálja tucatjait a futószalagon gyártott rapslágereket, és semmi újat nem teremt, és még rontja is a Garage-t, mert pl. a Káva sokkal jobban megérdemelné azt a hírnevet, amit Essemm kap. De ízlés kérdése ki mit szeret, nekem van Essemmtől kedvenc számom (Beatmarket: Királyfi km. Steve) főként mert ebben a számban Steve nem Steve Antal, hanem az a Wacuumairs-ből megismert telepi Korboncnok Pisti. P.G.-ről nem hallottam, Flex meg nyomja Bustaval a tucatszarokat akárcsak Essemm.
2013. júl. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Hú elég sok hülyeség lett itt összehordva.

Kezdjük az alap dolgokkal.

Milyen műfajban rappelnek? Ezt nem műfajnak hívják, hanem Flow-nak. Azaz rap technikának. Ha jobban tetszik szövegelési módszernek. Minden előadónak legyen a neve bárki is, egyedivel kell rendelkeznie, ezért lehet egyedi rapper vki. Ki jól csinálja, ki nagyon szarul.

Az alap zenék határozzák meg az alműfaját a rapnek.


Kezdjük Mr.Busta-val:

2004-től 2008-ig (még Kamikazee) - Ungergroud,Gansta Rap, True School

2009 - Gangsta Rap többnyire

2010 - Csak Gangsta rap

2011 - Gangsta Rap, New School, Crunk,

2012 - True School, Gangsta Rap, Dirty South

2013 - New School, Trap, Pupular Rap, Gangsta Rap


Funktasztikus (InterFunk, Funkeinsein, Kamikazee)

Old School Rap, Ungerground, True School


Essemm - True School, Popular Rap


P.G. - True School


Flex - True School, Dirty South, Gangsta Rap


Tehát az alap zenét különböztessük meg mindenképpen a flowtól. A Flow-nak minden esetben egyedinek kell lennie, attól is hiteles egy rapper, vagy esetenként nevezhetitek MC-nek is.


RTM és Garage előadóikra inkább az MC szót ne használjuk, az maradjon az Underground képviselőinek.

2013. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Na azért a Garage-ben vannak jók, pl Káva (Akr, El magico, Szimat, Fura Csé) és essemmnek is vannak jó számai, habár amit ma csinál, az gáz.
2013. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
utolsó,adom a véleményed.A régi Essemm nagyon jó volt szerintem:) amég nem barátkozott bustával addig:)
2013. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

12-es válaszolónak üzenem,hogy te is olyan kis tinip*csa lehetsz,aki benedvesedik,mikor kijön egy új ESSEMM klip.

Én megmondom őszintén,hogy undorító ez az RTM meg GARAGE PRODUCTION... olyat mindenki tud,hogy garázs b*szod... ami végleg betett nálam az a mutatom a fukkot:D vicc az egész klip meg a szöveg is:D

Ilyenkor tisztelem EMINEM-et,mert ő letett valamit az asztalra, és nem úgy mint ezek a divatmajmok. Eminem ténylég keresztül ment mindenen,és vannak szövegei elég rendesen.

2014. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
utolsó.#12es vagyok.hogy őszinte legyek nekem sem tetszenek a mostani zenék én a régi Essemmet szeretem. Jó lenne ha nem ítélkeznél előre úgy hogy a nevemet sem tudod.
2014. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

MR bukta egy szégyen, általában csak a 15 év alattiak szeretik a zenéjét, mert szerintük menő ha minden mondatban káromkodás van.


És igen, kamugengszter. Miről szólnak a számai? Ő a legnagyobb, ő király, ő kinyír mindenkit.


Egyszer kihívták westendbe 1v1-re. Testőrökkel ment vissza, nem mert kiállni, beszart, dadogott.

2014. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!