Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki volt a bécsi vagy belgrádi...

Aki volt a bécsi vagy belgrádi Green Day koncerten, milyen volt?

Figyelt kérdés
Mik voltak a számok? Sok ember volt? Tudatánál volt Billie Joe? Hogy tetszett maga a koncert? Én nem mehettem, mert szüleim megtiltották, de iszonyúan kíváncsi vagyok! :)

2013. máj. 28. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Bécsben voltam, Stehplatz 2.sorában.

Egyszerűen frenetikus és csak kétszer sírtam!:D

A Dookie-t majdnem végigjátszották.

A 99 Revolutions volt a nyitódal és a Brutal Love volt az utolsó.

Billie Joe teljesen jól volt, 2 gitárt kiosztottak, a security se volt bunkó.

Életem első Green Day koncertje volt és egyszerűen felejthetetlen.:)

15L

2013. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én is Bécsben voltam,és nagyon király volt!!sajnálhatod hogy nem mentél,és egyetértek az előttem szólóval:)
2013. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bécsben voltam. Életem legjobb napja volt. Kb. 4. sorban voltam 25 000 emberrel, az EGÉSZ Dookie albumot eljátszották (a kedvenc albumom) szóval teljes extázisban voltam :D Végigordibáltam meg ugráltam a 2 és fél óra alatt mind a 30 számot. Nagyon jók voltak!
2013. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

én is Bécsben!

életem legnagyobb estéje volt, bár kicsit berekedtem, de anélkül nem is lett volna jó:)

Billie Joe tudatánál volt teljesen, és jobban énekelt élőben, mint azokon a felvételeken, amiket eddig láttam. Pazar bulit csináltak! :D És még ők is élvezték:)

Setlist:

Blitzkrieg Bop (Ramones-dal, amit bejátszottak, a banda még nem volt a színpadon, csak a részeg nyuszi ugrált fenn:D)

99 Revolutions

Know Your Enemy

Stay the Night

Stop When the Red Lights Flash

Letterbomb

Oh Love

Holiday

Boulevard of Broken Dreams

Stray Heart

A TELJES DOOKIE: :D

Burnout

Having a Blast

Chump

Longview

(utolsó versszakot egy rajongó énekelte no comment minőségben)

Welcome to Paradise

Pulling Teeth

Basket Case

She

Sassafras Roots

When I Come Around

Coming Clean

Emenius Sleepus

In the End

F.O.D.

St. Jimmy

King for a Day

Shout / Satisfaction / Hey Jude

Minority


Encore:

American Idiot

Jesus of Suburbia

Brutal Love (gyönyörű volt)

2013. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Isteneeeem!!!! Nekem a Dookie a 2. kedvenc albumom (az American Idiot után), minden számot ismerek róla! Jaaj... Milyen kár, hogy lemaradtam!! Azt mondták a szüleim, hogy akkor mehetek el Green Day koncertre, ha Magyarországon lesz. De erre elég kevés az esély, hogy a közeljövőben visszajönnek. Nagyon rossz tudni, hogy ilyen jóról maradtam le. :'( 13/L
2013. jún. 2. 15:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pacsii. Sopron mellett élek szóval kb egy köpésre van Bécs. A Dookie nekem holtversenybe az American Idiottal a kedvencem., ha nem egyedül az. A Longview a kedvnc számom. Kb nem is tudom elképzelni nélkülük az életem. És detto ezt mondták a szüleim. Amit nem értek mert Pest még messzebb is lenne mint Bécs. Gondoltam rá h esetleg elszökök, de lebetegedtem.. Amúgy 14/L. Jók vagyunkxd Aznap majdnem meghaltam annyira fájt..és én úgy döntöttem nem kínzom magam, nem nézem meg. De mikor megláttam a kérdésed, nem bírtam, elolvastam. Nem kellett vna. Azóta.is beteg vagyok, de ezt látva még rosszabbul lettem. De egyszer el fogunk mindketten jutni.!
2013. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok egyedül...Nekem is ezt mondták xDD
2013. jún. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON JÓ VOLT!!!!!!!! én amikor megláttam Billie-t majdnem elsírtam magam :') az egész koncertet végig tomboltam másnapra nem bírtam megmozdulni nem volt hangom és most hogy eltelt egy hónap ... azóta se jött rendbe a hangom és ha énekelni próbálok olyan mintha egy mérges medve dörmögne de TELJES MÉRTÉKBE MEGÉRT!!!!!! életem legszebb éjjele volt és az is marad örökre... ha jönnek a közelbe (vagy újra Bécsbe) BIZTOS hogy megyek :) 13/L
2013. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy egy magyar srác is felment a színpadra. :O
2013. nov. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
igen egy magyar srác fent volt :)
2014. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!