Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tankcsapda szeretitek? Mi a...

Tankcsapda szeretitek? Mi a véleményetek erről a zenekarról?

Figyelt kérdés
én szeretem hallgatni nektek melyik tankcsapda szám a kedvencetek?

2013. máj. 30. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az a véleményem, hogy régen egy jó zenekar volt. Jó szövegekkel, a maguk egyszerűségével stb. Aztán amikor bejött nekik a siker, akkor nagyon elszálltak maguktól és azóta már a zenéik sem az igaziak, de a stílusuk az, ami igazán taszító. Szerintem az Agyarország volt az utolsó jó albumuk.

2013. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű zene, egyszerű szövegekkel, épp ezért népszerű. Több száz tehetségesebb zenekar van Magyarországon, csak ők leszarják az eladhatóságot, de ez így van jól.
2013. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jók voltak a régi albumaik, ma már azért elhanyatlottak. Lehet (vagyis biztos), hogy van/mindig is volt náluk jobb zenekar, de azért a mainstream médiához képest nagyon jók voltak.
2013. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerű divatrockerek,eladták magukat.

És zeneileg sem szeretem őket,mert nem az én stílusom. Viszont az nagyon irritál,hogy valakinek a 'Rock',vagy a 'Metál' szóról rögtön ők jutnak eszébe,mert nem jártasak ebben a zenében és azt hiszik,hogy a Tankcsapda a műfaj legjelesebb képviselője...

2013. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mretta válasza:
100%
én szeretem mert sajt (: egyszerü dal meg menyország tourist a kedvenc
2013. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 19gal_balazs97 ***** válasza:
100%
Egy divatzenekar régen jobbak voltak már csak a pénzért zenélnek az új albumuk is egy sz@r. Már egy pénzgyár az egész ha normális magyar rockzenét akarok hallgatni akkor ott az Ossian és a Pokolgép. Régen szerettem őket de már egy koncertjükre sem fogok menni.
2013. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Tisztességes metált nyomnak nekem ez elég.

Meg anyád is pénzért dolgozik, nem?

Ahogy egy Tcs dalból idézzek:

"A dohány mindig a másoké

A dagadt iparmágnásoké

Korrupció enyészet

Leszarnám ezt az egészet

De ha nincsen meló

Nincsen pénz

Mondom

Ha nincsen meló

Nincsen pénz

A csajoknak olyan pasi kell

Aki a lóvétól nem esik el

Aki ha kell bármit megszerez

Szarul szól de itt így megy ez"

2013. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!