Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnék Magyarországon egy...

Hol tudnék Magyarországon egy hang drum-ot (másnéven: spacedrum) venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már nem gyártják, természetesen használtat szeretnék venni, de nem találok.

Válaszokat köszönöm!



2013. máj. 31. 21:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én láttam pl. a Káptalantóti-beli piacon, és ott egy magyar kézműves gyártó árulta. Volt egy magyobb, és volt egy kisebb, 200 és 150 ezer forintért. Mindkettő nagyon jó minőségű volt, kipróbáltam.
2016. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Itt van egy gyártó gyűjtemény. Nem hiszem hogy itthon van még, ami nagyon gáz mert 1-2 évente hangolni kell :) EU-ban 1000-1500 euró között nagyon jó minőséget lehet már kapni. [link]
2016. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

szörnyű, hogy vannak akik nincsenek tisztában azzal mi is a hang dob... pl kedves gyártó aki belinkelte az oldalát..! azok köszönő viszonyban sincsenek a hanggal... azokat tank dob néven láttam futni korábban úgy 60 ezer magasságában.

a hang, független attól, hogy svájci vagy sem. alsó hangon 1500 euro körül mennek.

2017. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!