Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a pop-punk és...

Mi a különbség a pop-punk és az emo között?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

az emóban lánynak kinéző kis fiatal szerencsétlenségek vannak és valami nyálas undormányt nyomatnak. Az EMO igazából az üzletről szól. Sok kis idióta tini erre bukik mint gyöngytyúk a takonyra. Erről ennyit.


A pop-punk meg értelemszerűen a punk és a pop keveréke, tehát lehet dallamosabb, nem csak gitárok lehetnek a hangszerelésbe, hanem elektromos kütyük, szinti, stb, de értelemszerűen a lázadás még fontos része, fontos a szövege, hisz a punk zenének az a fontosabbik eleme.

Mindless Self Indulgence -re pl rá lehet mondani, hogy pop punk, bár ők keverik a műfajt sokfele.

2009. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thurston ***** válasza:
0%

Az első válaszoló gondolom egy idióta. AMiről ő beszélt, az nem emo, hanem indie. Csak ma az indie bandák többsége elég emo kinézetű, ezért néhányan a zenére fittyet sem hányva simán ráfogják, hogy emo


Az emo lényegesen durvább zene, mint a pop-punk, ez a különbség. Meg gyakorlatilag minden más.


Nézd, ilyen az emo:

http://www.youtube.com/watch?v=y1r5rfjcmXI


A pop-punkkal ellentétben itt van elég komoly zenei tudás (általában), meg olyan nem kifejezetten populáris dolgok is előfordulnak, mint a fry scream énektechnika használata.


Tehát nem lehet pop-punk, mert egyrészt nem populáris, másrészt meg nincs köze a punkhoz sem, hiszen jóval bonyolultabb alapokra építkezik.

2009. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos te gondolod, hogy idióta vagyok, én tudom, hogy te az vagy.


[link]

noh hát ez kicsit se néz ki nyálasan emósan, a zenéjük amit belinkeltél is kb olyan, nem sokkal jobb mint egy fos tokio hotel. szal nem tudom mit vered a nyálad.

2009. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek üzenném, hogy voltak ilyen együttesek is, mint a Rites of Spring. Emo banda a '80 évekből. Elég korlátolt vagy, pedig marhára nem szeretem az emo-t.
2009. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na na na, nem azért tettem fel a kérdést h veszekedés legyen belőle. am meg tök mind1 mert ha jol tudom akkor a punkból alakult ki az emo is. na de nem ez a téma. fry scream nem csak screamoban szokott lenni?
2009. okt. 8. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!