Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet tudni valami aktuálisat...

Lehet tudni valami aktuálisat az együttesről?

Figyelt kérdés
A Sixx:A.M.-ről mit lehet tudni mostanság? Lesz új album vagy koncert vagy akármi??

2013. jún. 4. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Koncerteket nem szoktam nézni, mert ha van is (főleg náluk) az maximum Amerika.. :/ de szerintem mostanában nincs.

Az album már készül. Írták facebbok-on, hogy sajnálják de karácsonyra már nem lesz meg az új album mert a határidővel elcsúsztak, de valószínűleg az év elején megjelenik valamikor. (most mentek stúdiózni ami alapból már csak pár hónapot jelent) Meg írtak két címet is, az egyiket pont ebben a bejegyzésben "Stars" meg még az énekes írt valami olyat, hogy "Hight on the Music", vagy valami ilyesmi, azt twitteren.

Sajnos már tűkön ülök miatta. bár örülök, hogy nem idén adják ki, mert valahogy a 1013-as év zene terén nagyon nem olyan lett mint vártam, mert eddig az összes együttes kevesebbet nyújtott mint eddig magukhoz képest és bennük nem szeretnék csalódni.

"...I can safely say these songs are nothing like anything we have ever done before. Nikki"

Ezt a basszusgitáros írta még régebben, gyakorlatilag kijelentette, hogy nem olyan lesz, mint bármi azelőtt.. nem akarom úgy értelmezni, hogy a másik két albumra utalt, de ez a két számcím amit írtam.. erős kétségeim vannak..

Ehhez az albumhoz nem lesz majd könyv.

Remélem választ adtam a kérdéseidre :)

2013. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!