Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem lett ennyire...

Szecskamester kérdése:

Csak szerintem lett ennyire hihetetlenül zseniális?

Figyelt kérdés
A Daft Punk új albumára, a Random Access Memories-re gondolok

#zene #zseniális #Daft Punk #random access memories
2013. jún. 11. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, rengeteg jó ízlésű ember szerint.
2013. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első hallásra nem fogott meg annyira, majd minél többet hallgattam, annál jobban megtetszett. Rohadt jó album, a számok nagy része telitalálat.
2013. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dettó. Imádom, eleinte kissé elfogult voltam, hogy ebbe az új stílus irányába fordultak, de személyes kedvencem az Instant Crush. Hihetetlen. Bár szerintem a Get Lucky túlértékelt, ott van egy csomó csodás szám mellette, mai napig nem értem, hogy miért ennyire népszerű (bevallom ez is jó szám, de mondjuk a Lose yourself to dance is nagyon faja).
2013. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó lett! Szokatlan a Daft Punktól, de nagyon jók lettek, de én sem értem hogy miért a Get Lucky lett a legnagyobb sláger a lemezről.
2014. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!