Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szoval 12 éves vagyok és...

Szoval 12 éves vagyok és hihetetlenül szeretem a mulatos zenézt és ezért az osztálytársaim soxor kiröhögnek micsináljak? Már idegesit

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ne hangoztasd akkor szerintem:) Különben is te se szólod le, amit ők hallgatnak, hagyjanak:):)


Amúgy amiket én hallgatok, azt is leszólják, és próbálok rávenni másokat, hogy hallgassa mert jó, akkor vagy meg se hallgatja, vagy nem figyel oda rá, és leszólja:/

2013. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mit hallgatsz?
2013. febr. 11. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy szerinted az gáz, amit ők hallgatnak... Egyébként ne érdekeljen mások véleménye. Ha új emberekkel találkozol, ne nagyon hangoztasd azért a stílusodat :)
2013. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké kössz :D
2013. febr. 11. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit? :)Privátban válaszolok:D:D
2013. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha zavar úgy sem tudsz tenni mit ellene, nem fog egyik pillanatról a másikra nem zavarni, szóval nincs erre jó tanács.

Ha meg nem zavarna akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést.

Szóval tényleg az egyetlen tanács, hogy ne dicsekedj vele, tartsd meg magadnak, hogy milyen zenét hallgatsz.

Rólam se tudja senki, hogy milyen zenéket hallgatok (igaz, nem is nagyon hallgatok rossznak tartott zenéket, de ez nem is lényeges most).

Vagy lehet az még jobb, hogyha poénkodnak akkor te részt veszel benne, ha látják, hogy egyáltalán nem zavar amikor piszkálnak akkor előbb-utóbb abbahagyják szerintem

2013. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!