Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Üdv mindenkinek! Ki az, aki...

Coronerb kérdése:

Üdv mindenkinek! Ki az, aki ismeri a Cort sfx-e elektro akusztikus gitárt?

Figyelt kérdés
Akik gitároznak és tapasztalatból vagy hallomásból, tudnak véleményt mondani erről a szériáról ne kíméljenek. Minden érdekel, de leginkább szakszerű, részletes vélemény. Mostanában készülök venni egyet, és ugyan jókat hallottam róla, de annál kevesebb konkrétumot és egyéni véleményt. Nem kezdő, hanem újra kezdő vagyok és a fogcsikorgatva összekapart pénzből végre egy jó, megbízható gitárt akarok vásárolni, amivel színpadra is bátran léphetek.

2013. jún. 11. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan kifejezetten ezt a szériát nem ismerem, de amivel találkoztam, akusztikus Cort-okkal, azokkal teljesen meg voltam elégedve, és rosszat nem-igen hallottam róluk én sem.

Viszont itt, általában sokak véleményét megtalálod, egyz adott gitárral kapcsolatban:

[link]

Mondjuk ennél pont nem :D Csak ketten írtak szöveges értékelést, de 28 pontozásos értékelésből 8.9-es overall-al biztosan nem bóvli :)

2013. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy kissé megkésve, de köszönöm a választ.
2013. jún. 28. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!