Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha elektromos gitáron szeretné...

Ha elektromos gitáron szeretnék megtanulni játszani, maga a gitár mellé milyen tartozékokat kell beszereznem?

Figyelt kérdés
Semmilyen hangszeren nem játszottam még, hobbi szinten szeretnék megtanulni gitározni. Hogyan működik az elektromos gitár? Mi az az erősítő? Maga a gitár nem ad ki nélküle hangot úgy mint az akusztikus? Hiába keresem nem találok "használati útmutatót". Mindent szeretnék megtudni róla.
2013. jún. 12. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elektromos gitár mellé kell egy erősítő és kell egy kábel, ami összeköti a kettőt. Erősítő nélkül csak cincog az elektromos, aminek nem sok értelme van.
2013. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy vállpánt se jön rosszul. Én még a straplock-ot is ajánlanék, hasznos kis cucc. Meg még a pengető, anélkül nehezebb játszani. Ha magadtól szeretnél megtanulni gitározni akkor a Muszty-Dobay -féle gitáriskola sokat segíthet. Én is ebből tanultam. De ezen az oldalon szerintem nagyobb tapasztalattal rendelkező emberkék írnak :

[link]

2013. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!