Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyit lehetséges így gitároz...

Mennyit lehetséges így gitározásban fejlődni?

Figyelt kérdés
Gitároztam egy évig akusztikuson, majd abba kellett hagynom átmenetileg bizonyos dolgok miatt. Eltelt azóta egy év, de most szeretném újrakezdeni, és elektromos gitárral. Az elkövetkező egy év alatt mennyit lehet fejlődni, ha van egy éves "múltam" már, és odateszem magam nagyon? Értem ez alatt azt, hogy ha 2-3 órát gitározok naponta, akkor egy év alatt milyen szintre juthatok el?

2013. jún. 11. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt hozzáértő segítséggel teszed, meg fogsz lepődni az eredményen. A szorgalom és a tanári útmutatás csodákat művel(het).
2013. jún. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt kihagytam hogy tanárhoz járnék..
2013. jún. 12. 10:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a "csoda" amúgy mit jelent? Kb milyen zenéket tudnék eljátszani ha tényleg ennyire belehúznék?
2013. jún. 15. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Felesleges előre gondolkodni, hogy belefogj e valamibe, amikor már csinálod. Egy év múlva meglátod érdemes volt e belefogni.
2013. jún. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lenyeg a valtozatossag. Ha a kiskaracsonyt gitarozod fel even at napi 3 oraban, akkor nagyon jol fog menni az a par hang massalmegszulsz. Eloszor (bar eleg trivialis) de probald megtanulni a kedvenc szamaidat. Ajanlom az improvizalast is. Vannak online gitartanfolyamok is, gugli a baratod)
2013. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!