Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A lovak szeretik, ha gitározna...

A lovak szeretik, ha gitároznak nekik, vagy inkább megijednek?

Figyelt kérdés
(Akusztikus gitárral)

2013. jún. 15. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem lesz@rják.
2013. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez tetszik. :D Sztem se törődnek vele különösebben.
2013. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mert láttam 1x hogy ha a teheneknek gitároznak ilyen szép, nekik nem zavaró hangnemben, akkor több tejet adnak, de a lovaknál igazából fogalmam sincs, hogy ez mit befolyásol, de csak úgy megkérdeztem..:D
2013. jún. 15. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
melyik hangnem zavarja a teheneket, és melyik nem?
2013. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értve, hogy volt 2 ember, az egyik klasszikus gitáron játszott nekik ilyen lágyabb zenét, amire körbevették, tehát élvezték. A másik ember ilyen death-metal-t játszott, ami a teheneknek nem volt kedvező, elszaladtak és kevesebb tejet adtak.:D
2013. jún. 15. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Azt tudom, hogy a kutyám nem szereti Cisz mollt :D
2013. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, ha megpróbálod, szerintem mindenképp a lágyabbal próbálkozz és ne a Death Metállal, ha már úgyis ismered a hatását :) (meg azért megnézném hogy játszanál Death Metált egy akusztikus gitárral :D )
2013. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Köztudott hogy a lovaknak jó ízlése van, és szeretik ha slayer számokat játszanak nekik :D
2013. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!