Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a hangomról?...

Stella08 kérdése:

Mit gondoltok a hangomról? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés

Youtube csatornámon megtudjátok hallgatni felvett dalaimat: http://www.youtube.com/user/svenja921?feature=mhee


A véleményeket megköszönöm :) Ha esetleg tetszik, kövessetek facebookon, legújabb oldalamon: [link]


2012. febr. 7. 00:12
 1/4 anonim válasza:
szia! őszinte leszek: nem rossz, elég szép a hangszíned, viszont rengeteg a hamis hang :( épp hogy pici fél hangokkal csúszkálsz, de az is elég. Ha ezeket kijavítod, akkor jó lesz! Sok sikert!
2012. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, ezekkel én is tisztában vagyok, hogy nincs profi képzett hangom. De dolgozom rajta! Énektanárhoz is elmegyek majd :)
2012. febr. 7. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első szó ami eszembe jutott róla az hogy erőtlen..:D

és tényleg van benne egy csomó hamis hang és az angol kiejtésedbe is bele tudnék kötni itt ott... :D

de hajrá! biztos lesz ez m,ég jobb is :D!

2012. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azert erotlen mert nem a rekesz legzest csinalod. Pedig az a legfontosabb egy enekesnel.
2015. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!