Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan csináljam? Hasból...

Hogyan csináljam? Hasból éneklés. Magas hang. Mély hang stb.

Figyelt kérdés

Szóval..én imádok énekelni. 1-2 éve sokkal szebb hangom volt mint most.. :S Énekkarba jártam ...de abbahagytam így "ellustult" a hangom. Az életem az éneklés,minden álmom ,hogy közönség előtt énekelhessek,hogy örömet okozzak ezzel az embereknek..(nem média személyiség akarok lenni,félre ne értsétek!)

Sajnos nincs elég időm újra énekkarba járni és a magántanárt nem tudom finanszírozni. Mivel a hangomat kéne még képezni ,arra gondoltam megpróbálom egyedül..sok gyakorlással stb..de ahhoz kicsit többet kéne tudnom. Pl hasból énekelni..hogyan is kell?..és szeretnék megtanulni kottát olvasni..meg hasonlók csak nemtudom ,hogy kezdjek az egészhez hozzá. Gitározni most tanulok egész jól megy és aztis autodidakta módon..

Valaki tudna segíteni..? akár weboldallal.. vagy egyéb jó tanáccsal?

köszönöm előre is ( ha kapok választ) =)


2009. okt. 11. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

www.karaokeparty.com

Sok érdekes dolgot találhatsz itt.

Vannak énekleckék is.

Angol tudás, és mikrofon előny.. (: Sőt talán követelmény inkább.

2009. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi.

egy a gáz.. németet beszélek csak..:S

2009. okt. 12. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
zeneiskolában egy flélv nekem 6500ft, az szerintem még tűrhető!főleg h nagyon sokat lehet tanulni ha jó a tanárod, én 1éve járok és nagyon durván érezhetően sokat fejlődött a hangom, ezt magadtól igen nehéz megtanulnod, mivel nincs olyan valaki aki figyelmeztetni h ez most pl nem jó, és rossz dolgok rögzülhetnek be, amin később nehezebb lesz korrigálni
2010. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress egy jó tanárt!!! Ha "magadtól" próbálsz meg énekelni tanulni, akkor -ahogy előttem is mondták- berögzülnek olyan rossz dolgok, amit az életben többé nem tudsz eltüntetni!
2010. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21:57-nek: Te melyik zeneiskolába jársz? én is szeretnék énekelni tanulni,de mivel diák vagyok,engem se vet fel a pénz :))köszi!
2010. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy híres amcsi énekoktató program, azt használom egy jó ideje. Brett Manning által kidolgozott program, akinek nemrég volt egy szemináriuma és hallhatóan pár perc alatt is rengeteget lehet fejlődni az ő módszerével. Ha érdekel, itt tudsz többet olvasni és megrendelni: [link]
2010. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!