Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lesz idén k pop vagy j rock...

Lesz idén k pop vagy j rock koncert Magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a k pop, meg a j rock? :$
2013. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek: K-pop az koreai pop, J-rock pedig "japán rock". Bár nem értem, miért írt a kérdező egyikhez pop-ot, másikhoz rockot.


Kérdező:ahogy látom, nem lesz. Bár csak utánakerestem gyorsan, de itthon ez a zeneműfaj nem annyira ismert hozzá.

2013. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hmmm... Hát nem is tudom..talán mert azokat szeretem?!
2013. jún. 20. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Hmm...az érdekes. Akkor a koreaiaktól csak a popot, japánoktól pedig csak és kizárólag a rockot? Fordítva már nem felelne meg, mondjuk hogy j-pop?


Remélem így már érthető, hogy mégis mire akartam kilyukadni...

2013. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen képzeld, ez olyan hihetetlen? Más műfajú koncertre nem mennék el, mert nincs olyan, akinek ne csak 1-2 számát bírnám...
2013. jún. 21. 07:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez is olyan "divat". Utálja mindenki, de mivel a rajoknak tetszik, ezért mindenkinek tetszik.
2013. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Igen képzeld, ez olyan hihetetlen? Más műfajú koncertre nem mennék el, mert nincs olyan, akinek ne csak 1-2 számát bírnám..."


Ja, szóval ha mondjuk a koreaiak nyomatnák a rockot az már sértő és felháborító lenne...


Vagy tényleg nem érted, hova akarok kilyukadni, vagy egyszerűen hülye vagy. A koreaiak és a japánok különbözőek, de szerintem annyira mégsem, hogy így "válogass". És gondolom mivel divatból kedveled, igazából nem is érdekel a kultúrájuk, úgyhogy különbséget sem tudsz tenni közöttük. Akkor meg nem mindegy neked, hogy koreai vagy japán pop vagy rock?


Mindegy, fölösleges vita. Az első válaszban írtam, hogy rákerestem(helyetted) és semmit nem adott ki. Keresgélj magadnak.

2013. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom egy kicsit késő, de 2014-ben vagyis idén lesz pl Teen Top (k-pop)koncert BUDAPESTen áprilisban  , és úgy láttam hogy majd jönnek még kpop bandák (pl. MBLAQ, VIXX, B.A.P ... ) Európába azt hiszem szeptemberben Németországba...  a japán dolgokban nem vagyok otthon, bocsi... :/
2014. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!