Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez mi lehet? Valami ilyesmi...

Ez mi lehet? Valami ilyesmi "Réjdió quáttnáuu! " Vagy lehet "Radio! Right now! "- Ezt így kiabálták, kicsit mintha veszekedtek volna valami régi szám elején. Ötletek?

Figyelt kérdés

Talán valami régi ajánlójában volt ez az egyik tv-adónak. Vagy a Toonaminak (Cartoon Nw), vagy valami sportos, hogy ilyen hegymászós- bungee jumpingos emberkéket mutathattak közbe, de már tényleg nem is tudom.:S:$

Szóval ez rémlik, régről a tv-ből, de nem tudok vele mihez kezdeni. Ha valaki rájött - szerintem ez valami zene lesz - megmondaná nagyon szépen kérem a címét?


Ja és a veszekedős részt azt úgy gondolom, hogy egyik így hirtelen vagy "Réjdió!" vagy nem tudom, mi lehetne még helyette, és akkor a másik meg válaszol rá azzal a másik szóval, amit megint csak nem tudok, mi lehet, de a magánhangzók stimmelnek.


Hát, előre is köszönöm:):) Remélem, vki rájön!:)



2013. jún. 20. 15:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és az a rész, az a "Réjdió quáttnáuu!"-os többször ismétlődött egymás után, és 2000-es évek eleje, '90-es évek vége felé volt ez televízióban hallható, úgy rémlik.
2013. jún. 20. 15:26
 2/9 A kérdező kommentje:
Az első szó lehet talán "premium" is, de tényleg nem tudom, hát akinek beugrik, mi lehet az a szám, és meg is írja, annak nagyon köszi!
2013. jún. 20. 16:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Valaki csak tudja!:)
2013. jún. 20. 19:05
 4/9 A kérdező kommentje:
!!:)
2013. jún. 20. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:

A Fuggees: Ready Or Not ugrott be.

Nem hiszem, hogy ez az, de leírtam, hátha mégis :)

2013. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nő nem volt abban a részben, ami megmaradt a fejemben, és teljesen más stílusú is volt, gyorsabb is, és nem volt benne rap. De azért köszi:)
2013. aug. 12. 01:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Sőt, szerintem egyáltalán nem volt benne nő. Picit ilyen lazább-bulizós volt.
2013. aug. 12. 01:14
 8/9 anonim válasza:
100%

Radioactive-Imagine Dragons

talán ez a "Rédiodarodo":D

2016. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a próbálkozást, közben másik kérdés alatt megtaláltam, csak úgy látszik, elfelejtettem ide beírni. Ez volt a keresett szám: Fatboy Slim - Right Here Right Now
2016. jan. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!