Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miértnem hallgatnak már az...

Miértnem hallgatnak már az emberek 2Pac-ot?

Figyelt kérdés
a young-G, Majka divatrapperek azok a "jók", de egy csomó ismerősöm nem is hallott még Tupac-ról...
2013. jún. 21. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
jandzsí és maJka-t én is rühellem. 2Pac nem rossz. de az igazi rapper nálam mindig is Siska Finuccsi lesz.:)
2013. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2Pac maga a Rap...én csak őt és Eminem-et hallagtok szinte :)
2013. jún. 21. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem hallgatnak már az emberek igaz rap-et, rock-ot, akármit, mert minden műfaj tömegcikké változott. Hétről hétre tűnnek fel és el az új bandák és senkit nem érdekel már egy régi énekes, rapper, zenekar művészete, amit még tényleg művészetnek lehetett nevezni, nem valami futószalagon gyártott fogyasztási cikknek.
2013. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Solystannál a pont. ;)

Sorra jönnek az xfaktorból meg mindenhonnan az "énekesek". Az RTL meg csak nyomja, nyomja, mert még mindig nincs elég. Mostmár bárkiből lehet sztár, csak túl kell jutnod az xfaktor válogatóján, és máris az vagy.

2013. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és róluk is hallassz mondjuk 1 hónapig az x-faktor után és utána semmi.
2013. jún. 21. 14:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont azért mert az emberek többsége a divatot követi és hát manapság nem divat 17 éve halott rappereket hallgatni. Meg hát sokuk nem is hallottpróla, azt se tudják hogy létezett, a rappet pedig az iĺyen Majka félékkel azonosítják. Nem mondom hogy ő rossz de a közelében sincs az igazi rappnek. Ezt a young ge*i gyereket meg inkább hagyjuk, még énekesnek se lehet nevezni nemhogy rappernek. 2Pac-nak egy sorában több értelem és művészet volt mint neki egész életében lesz. Végezetül azért én szerencsére nem egy embert ismerek akik tudják ki az a Tupac és szeretik is, szóval vannak ilyen emberek csak kevesebben és nehezebb őket megtalálni. Meghát itt vagyok én is:D
2013. jún. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én se azt mondtam hogy nem ismerek de nagyon sokan hallgatnak az ismertségi köreimben rappet (én is) és nem is hallottak róla...meghát ha ez a divat akkor inkább nem követem :DD
2013. jún. 23. 13:20
 8/10 anonim válasza:
Én igenis hallgatok. És van jópár ismerősöm akik ismerik/hallgatják 2Pac-ot. Vannak normális emberek akik nem a divatrapperekért vannak oda, csak kevesen... Az tény hogy nem ez a divat, de jobb lenne ha mindenki az igazi rappet hallgatná úgy, hogy a felét se érti, cssak azért nyomatja mert ez a divat. Szerintem akkor már ez így jobb:) Amúgy én is Eminemet, 2Pac-ot hallgatok:) már nemvagy egyedül;)
2013. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Imádom 2Pac-ot, szinte csak ezt hallgatom ..

De valóban, sokan nem is hallottak még 2Pac-ról, ami igazán szomorú, ő a Fekete Jézus, maga a RAP !

2013. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De hallgatnak. Aki ilyen b*uzi divatrappereket hallgat az nem tudja mi az a hip hop. WESTSIDE! THUG LIFE!
2013. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!