Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történ a mai fiatal koroszt...

Mi történ a mai fiatal korosztály zenei ízlésével?

Figyelt kérdés

Én is közéjük tartozom, 20 éves vagyok. A Calss FM zenei kínálatától a falra mászok, mások szerint ilyen jó zenéket még nem hallottak sehol. Szinte az összeg velem egykorú ismerősöm szerint a Dire Straits (és Mark Knopfler), Bryan Adams, Eric Clapton, Madonna, Mike Olfdield, Sting, Phil Collins, Pink Floyd, Goombay Dance Band, Elvis, Bon Jovi, Zorán, Presser és Rúzsa Magdi (csak hogy hazait is említsek) "gagyi szar" de Aloe Blacc, Lady Gaga, Black Eyed Peas, Justin Bieber, Radics Gigi nagyon is jók.

Én nem mondom, hogy csak az a jó, amit én szeretek, de ennyire leestek az igények? A mai "slágerek" majdnem teljesen egyformák :(


Ami teljesen elszomorít, hogy egyre kisebb arra az igény, ami a hozzám hasonlóknak tetszik, előbb-utóbb teljesen ki fog halni.


2013. jún. 23. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azért a Te ízlésed sem olyan tökéletes, nehogy azt hidd. Rúzsa? Presser?! Madonna?!

Mindenkinek más az ízlése, de én úgy érzem, hogy nem sok különbség van némely előadók stílusa között, mégis egyiket szereted, másikat pedig nem(pl Madonna-Lady Gaga).


Innen nem mindet ismerem, mindegyikről nem is tudok véleményt nyilvánítani, de többségüket nem kedvelem. És mindenki más, ezt kéne elfogadni és nem állandóan azon vitatkozni, hogy kinek a zenéje "jobb"(ez amúgy is szubjektív).

2013. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Megmondom mi a nekünk való zene: Skrillex, Flux Pawilion, Skism, Doctor P, Zedd, Avicii, Deadmau5, Foreign Breggars
2013. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Előttem szóló!


Fogj kezet a kérdezővel, kb ugyanannyi eszetek lehet. A vélemény még nem lesz tény, attól még hogy ti úgy gondoljátok!

2013. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
3 as, te fogyatékos vagy? Csak leírtam szerintem mi a jó zene, ha te komolyan vetted, hát egészségedre, ez csak az én véleményem.
2013. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Előbb inkább tanuld meg, hogy mit jelent az, hogy 'fogyatékos', mielőtt elkezdesz dobálózni vele.


"Csak leírtam szerintem mi a jó zene"


Khm:


"Megmondom mi a nekünk való zene:..."


Nem. Te azt írtad, hogy (szerinted) mi a "nektek"(gondolom fiatalabb korosztályra értetted) "való" zene. Mindenkinek az való, amit szeret, akkor is, ha ez neked nem tetszik, kortól és nemtől független.


"ez csak az én véleményem."


Itt fogtad meg a lényeget. Csak a tiéd, akkor úgy is kéne kezelni és nem tényként.

2013. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem is szar a Class FM,kérdésedre válaszolva szerintem van pár ember aki menő, ezért többen hallgatják hogy menőnek tűnjenek és a maradék embernek azért tetszik a mert sláger.

Amúgy a Skrillex egy zenei kontár bár semmit nem szólhatok mer nekem meg a Chris Lawyer számai tetszenek.

És az nem Pawilion hanem Pavilion.

Remélem segítettem.

2013. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sose fog kihalni semmi.Az ilyen előadóknak nincs olyan masszív rajongótáboruk mint a metálosoknak.Erre felé aki egy rossz szót ejt a Metallicáról vagy bármi más igazi zenéről szétkapjuk mint a $zart :D De ez nem csak errefelé van így,halottam egy csávóról Amerikában agyonverték mert szidta az Exodust.Agyrázkódással,borda,orr töréssel kórházba került.A csávók megúszták egy laza bírsággal :D

Egy JB fan mitcsinál? "Jaj hagyjátok már justin nem is meleg" pff szánalmas,1 év és ők hallnak ki :D

2013. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Sose fog kihalni semmi.Az ilyen előadóknak nincs olyan masszív rajongótáboruk mint a metálosoknak.Erre felé aki egy rossz szót ejt a Metallicáról vagy bármi más igazi zenéről szétkapjuk mint a $zart :D"


Akkor miben lennének mások a Metálosok, mint a cigányok? Nem tudom, Te hol hallottál ilyeneket, de jó lenne, ha nem terjesztenéd a baromságaidat. Értelmes ember nem ver össze mást azért, mert nem ért vele egyet. És az a baj, ha még viccből mondtad is, ez most kapóra jöhet azoknak, akik semmit nem tudnak a Metálról, de szidják az ostoba sztereotípiák miatt.

2013. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 The Zeppelin Legacy válasza:
Jó zene ? Led Zeppelin ...
2013. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Madonna és Lady Gaga csak azért hasonló , mert az anyaszörnyeteg tőle plagizál számokat. Amúgy még a Depeche Mode-tól is meg egy sor másik együttestől/előadótól is lopkodott.

Egyébként nekem jó az ízlésem , pedig a mai fiatalsághoz tartozom...

18/f

2013. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!