Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és nem tetszenek a fiatal fiúk, csak a 30-40-es korosztály. Baj ez?

Figyelt kérdés
Sőt, mindig is az idősebbek tetszettek, néha még a jól kinéző 50-esek is. Mindig beszólogatnak nekem ez miatt, nem tudnak igy elfogadni az emberek, mondjuk nem is érdekel. Mi a véleményetek erről?
2011. dec. 29. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
én anyád meg apád véleményére lennék kíváncsi elsősorban!
2011. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A te életed, te döntöd el hogy akarod,de az ilyen korú apukád is lehetne,kordbelivel,3-4 évvel idősebbel meg kiélheted magad jobban, nekem ez a véleményem.
2011. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális, apáddal nem jó a kapcsolatod ezért kialakult apakomplexus nálad.
2011. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Apámmal évek óta nem beszélek. Anyám tud róla, pár ilyen embert ismer is és elfogadja.
2011. dec. 29. 13:29
 5/19 anonim ***** válasza:

igen, ez baj!!!


Tegyük fel, rendes életet élsz, és megállapodsz valakinél. Ha a jövendőbeli "férjed" most 40 éves, akkor ha te 40 leszel, ő 74. Gondolom azért 40 évesen nem a 74 éves pasik fognak bejönni...


inkább csak túl érett vagy a korodhoz képest, szerintem 40 évesen is a 40 évesek fognak majd bejönni... A sajátkorosztályodból válassz, és hidd el ő is lesz egyszer 40 éves.

2011. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

Atttttom gáz.

Egy 40 éves pali az apád lehetne!

Nem tudom mi van veletek tizen egynéhány éves kislányok

2011. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudnak igy elfogadni az emberek, mondjuk nem is érdekel. Mi a véleményetek erről?"


Ahhoz képest, hogy nem érdekel mások véleménye, elég határozottan kiírtad ezt a kérdést...

Egyébként nem túl egészséges, de ha nem érdekel, akkor nem érdekel, ugyebár :) Gyerkőc vagy még.

2011. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Gond csak akkor van, ha tényleg kapcsolatot létesítesz ilyen korú emberekkel. 3-4 év múlva már abból sincs probléma, de így 16 évesen nem lenne normális, ha ilyen korú férfi lenne a párod. És első körben tőle nem lenne normális viselkedés. Az érthető, ha téged egy idősebb ember lenyűgöz, de az érthetetlen, hogy egy ilyen idős férfi szerelmes legyen egy ilyen korú lányba. Egy 20 éves nő már más helyzet, akkorra azért már benő a nők feje lágya, de 16 évesen nem.


Szóval én azt javaslom neked ismerkedj inkább meg a korodbeliekkel. Lesz közöttük normális, hidd el nekem :) Aztán ha 4 év múlva is úgy gondolod, hogy neked a 30-40-esek tetszenek, akkor már semmi gond nem lesz a dologgal.

2011. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%
A mai tízen éves kis p*csák körében ma már egyenesen előírás, hogy apjuk korabeli faszival dugassák meg magukat. Ez aztán a dicsőség mindkét fél részéről.
2011. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Valóban az a baj, hogy nincs melletted egy apa, így az apai biztonságot és gondoskodást egy másik férfiban keresed. Javaslom egy szpic... pich... piszh... szóval egy agyturkász felkeresését.
2011. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!