Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 35000-ért jó vételt csináltam...

35000-ért jó vételt csináltam ezzel a gitárral?

Figyelt kérdés

[link]


6 éves állítólag. Az egyik hangolókulcsa szét pattant, de raktak rá másikat. De ez mindegy is mert hangolókulcsot tudok rá venni. Állítólag van az elején valahol egy beütődés szerűség, de a képen én nem látom sehol. Szerintem megérte megvenni ennyiért. :) Alkudtam és úgy adták ide. Még nem jött meg. Remélem nem lesz semmi gond vele. Szerintetek?



2013. jún. 23. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha más baja nincs, akkor oké.
2013. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok hozzá. Biztos jó lesz, de én nem vennék hangszert kipróbálás nélkül. Pláne gitárt. Mivel azonos gyártó, azonos típusa között is ugyanabban a boltban, ugyanakkor hatalmas különbségeket lehet tapasztalni.
2013. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azért nem mindig probléma, én az elmúlt 3-4 évben több mint 10 gitárt vettem netről (és nem az ilyen kezdő kategóriást), és nem csalódtam. Persze más, ha valaki nem számol azzal, hogy esetleg javítani, helyreállítani, beállítania kell majd...
2013. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!